Світовий конгрес українців відзначить своє 50-річчя заходами у 53 країнах

Світовий конгрес українців (СКУ) цього року відзначає 50-ліття своєї діяльності — святкові заходи заплановані у 53-х країнах, де діє мережа об’єднання української діаспори. Про це в рамках перших урочистих зборів повідомила голова Світової комісії з відзначення 50-ліття заснування СКУ Іринa Мицак, передає VIDIA.

Серед основних заходів передбачається проведення серії конференцій щодо майбутньої діяльності СКУ, які відбудуться в таких містах, як Буенос-Айрес, Брюссель, Львів, Нью-Йорк і Торонто. Гoловні заходи будуть проходити в Києві і Львові в серпні, та в Торонто у листопаді.

Президент СКУ Евген Чолій закликав до ще більшої мобілізації української громади в об’єднaнні зусиль, що зосереджені на допомозі Україні під час цієї кризи міжнародного рівня.

«СКУ закликає всю мережу українських громадських організацій у світі, українські інституції в Україні та широке міжнародне співтовариство належним чином відзначити 50-ліття СКУ та цим самим заявити про свою солідарність і підтримку його діяльності», — заявив Евген Чолій.

«Уявіть собі зібрану воєдино потужну енергію і відданість кожного українця у всьому світі, який вірить у безмежний потенціал України. Ця сила є Світовий конгрес українців, — заявила голова світової комісії з відзначення 50-ліття СКУ Ірина Мицак. — Запрошуємо всіх долучитися і збагатити наші спільні святкування!»

Нагадаємо, українцям відкриють базу даних для досліджень родоводу.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…

  • Mykola Swarnyk

    Ну було б гарно підписувати авторів фотографій…