Українець майструє особливі екоіграшки із карпатської деревини

Для своїх дітей ― лише екологічні авторські іграшки. Львів’янин Дмитро Пелих створює забавки із дерева: так втілює свої творчі задуми і дбає про здоров’я малюків.

Журналіст за професією Дмитро Пелих 9 років тому взяв у руки шматок дерева. Поруч був лише кухонний ніж. Після 5 годин із бруска з’явилися обриси слона, йдеться у сюжеті телеканалу «24».

«Перші ці 10 тваринок я місяць робив, тому що не було чим, це фактично на коліні. Але після того я побачив, що мені це подобається, а головне ― подобається дітям», ― Дмитро Пелих почав розповідь про себе.

Відтак майстер накупив інструментів і техніки і започаткував «Майстерню улюблених іграшок».

Майструє лише із натуральної деревини та нехімічних фарб.

«Сам шматок дерева несе позитивну енергетику. А якщо йому надати ще форми відповідної, якщо позитивну авторську енергетику ще вкласти, то такі іграшки стають улюбленими і можуть передаватися з покоління в покоління», ― додає автор.

Найперше Дмитро робив забавки для своїх донечок, аби вони не росли на китайській пластмасі. Так народилися калаталки для немовлят.

«Вони із фруктового дерева, з яблуні зроблені. Роблю я так, щоб краї всі були загладжені, щоб не було гострих кутів. Тому дитина безпечно може бавитися, гризти», ― пояснює майстер.

Дмитро Пелих сам розробляє дизайн забавок. Для хлопчиків має різнобарвні літачки і машинки, для дівчаток ― меблі для ляльок, для мудрагеликів ― конструктори і пазли.

На масове виробництво майстер переходити не хоче, кожна його річ авторська. Творить також інтер’єрні іграшки.

А зараз Дмитро Пелих задумав нову серію: львівські будівлі у кубиках, аби дитина відчула себе будівничим міста.

«Дитина буде складати місто з набору, де буде будинків 10-12, дуже впізнаваних, характерних для Львова», ― пояснив автор.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…