У мережі з’явився фільм «Січ» про спротив «русскому миру»

Міжнародна медіакорпорація Радіо Свобода виклала у вільний доступ у мережі Youtube документальний фільм «Січ».

Фільм досліджує те, що формує «імунітет до вірусу «русского мира». Для дослідження Радіо Свобода обрало Запоріжжя.

«Це місто – зразок «сталінської індустріалізації» і тотальної русифікації, але воно не впустило до себе «русскую весну». Чому? Ось це ми і хотіли зрозуміти», – каже автор ідеї та режисер фільму Ірина Штогрін.

Розповідь у фільмі веде етнічний росіянин, історик й оборонець Донецького аеропорту В’ячеслав Зайцев із позивним «Хортиця», який добровільно пішов на фронт у березні 2014 року.

Герої фільму «Січ», а також ті, хто допомагав в організації й проведенні зйомок, беруть участь у параді до Дня Незалежності України 2018 року і пройдуть урочистою ходою у лавах ветеранів.

Прем’єра фільму «Січ» в ефірі телеканалу «UA:Перший» відбулася рік тому на День Незалежності України. Протягом року пройшли 26 презентацій фільму в містах півдня і сходу України – у шкільних, студентських та громадських аудиторіях.

Нагадаємо, у мережі оприлюднили перший трейлер художнього фільму Сергія Лозниці «Донбас» про людей, які живуть у зоні збройного конфлікту на сході України.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…