У мережі з’явився фільм «Січ» про спротив «русскому миру»

Міжнародна медіакорпорація Радіо Свобода виклала у вільний доступ у мережі Youtube документальний фільм «Січ».

Фільм досліджує те, що формує «імунітет до вірусу «русского мира». Для дослідження Радіо Свобода обрало Запоріжжя.

«Це місто – зразок «сталінської індустріалізації» і тотальної русифікації, але воно не впустило до себе «русскую весну». Чому? Ось це ми і хотіли зрозуміти», – каже автор ідеї та режисер фільму Ірина Штогрін.

Розповідь у фільмі веде етнічний росіянин, історик й оборонець Донецького аеропорту В’ячеслав Зайцев із позивним «Хортиця», який добровільно пішов на фронт у березні 2014 року.

Герої фільму «Січ», а також ті, хто допомагав в організації й проведенні зйомок, беруть участь у параді до Дня Незалежності України 2018 року і пройдуть урочистою ходою у лавах ветеранів.

Прем’єра фільму «Січ» в ефірі телеканалу «UA:Перший» відбулася рік тому на День Незалежності України. Протягом року пройшли 26 презентацій фільму в містах півдня і сходу України – у шкільних, студентських та громадських аудиторіях.

Нагадаємо, у мережі оприлюднили перший трейлер художнього фільму Сергія Лозниці «Донбас» про людей, які живуть у зоні збройного конфлікту на сході України.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…