Діаспору в США закликають не змарнувати петицію до уряду щодо порятунку Сенцова

Петиція до федерального уряду США про вимогу негайного звільнення Олега Сенцова, зареєстрована 9 серпня, наразі зібрала менше третини необхідних підписів. Багаточисленну українську діаспору в США закликають не змарнувати цю ініціативу, адже петиція потребує лише 100 тисяч підписів.

Про це повідомляє VIDIA.

Від часу реєстрації з необхідних 100,000 підписів зібрано лише 30,888. Термін збору підписів спливає за 10 днів – 8 вересня 2018 року. Якщо петиція до цього часу не збере 100 тисяч підписів, вона залишиться без розгляду.

«Невже ми не здатні дати 100 тисяч підписів, щоб Білий дім розглянув петицію про звільнення Олега Сенцова, підписання якої займає 10 секунд»! – закликали активні діаспоряни на Facebook-сторінці глобальної акції Save Oleg Sentsov.

Підписати петицію можна за посиланням https://petitions.whitehouse.gov/petition/save-oleg-sentsov.

Для цього потрібно вказати своє ім’я та прізвище, а також адресу електронної пошти, куди буде надіслано листа з проханням підтвердити свій підпис під петицією.

Українець Олег Сенцов був затриманий російськими силовиками в Криму 11 травня 2014 року. Його звинувачували в нібито підготовку терактів на півострові під час окупації Росією. Пізніше Сенцова звинуватили в зберіганні зброї та вибухівки. 5 серпня 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років суворого режиму.

Сенцов почав голодування 14 травня 2018 року. Він вимагає звільнити всіх утримуваних Росією українських політв’язнів.

Нагадаємо, 9 серпня на сайті Білого дому з’явилася петиція з закликом до американського уряду задіяти всі важелі для звільнення українського режисера Олега Сенцова, ув’язненого в Росії.

Читайте також

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців
Світ
0 shares0 views

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців

vidia.ua - Жов 11, 2018

12 жовтня в Українському інституті сучасного мистецтва в Чикаго відбудеться відкриття виставки "Сучасна українська графіка", повідомляє VIDIA.ua з посиланням на Генеральне консульство України в…

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору
Україна
0 shares0 views

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору

vidia.ua - Сер 31, 2018

Президент України Петро Порошенко пропонує розірвати договір «Про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Росією», що «з вини Москви вже давно став…

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair
Україна
0 shares0 views

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair

vidia.ua - Сер 31, 2018

Урочистий запуск першого рейсу авіакомпанії Ryanair «Київ-Бориспіль – Берлін-Шенефельд» відбудеться 3 вересня у Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Про це повідомляє VIDIA з посиланням на…