Діаспору в США закликають не змарнувати петицію до уряду щодо порятунку Сенцова

Петиція до федерального уряду США про вимогу негайного звільнення Олега Сенцова, зареєстрована 9 серпня, наразі зібрала менше третини необхідних підписів. Багаточисленну українську діаспору в США закликають не змарнувати цю ініціативу, адже петиція потребує лише 100 тисяч підписів.

Про це повідомляє VIDIA.

Від часу реєстрації з необхідних 100,000 підписів зібрано лише 30,888. Термін збору підписів спливає за 10 днів – 8 вересня 2018 року. Якщо петиція до цього часу не збере 100 тисяч підписів, вона залишиться без розгляду.

«Невже ми не здатні дати 100 тисяч підписів, щоб Білий дім розглянув петицію про звільнення Олега Сенцова, підписання якої займає 10 секунд»! – закликали активні діаспоряни на Facebook-сторінці глобальної акції Save Oleg Sentsov.

Підписати петицію можна за посиланням https://petitions.whitehouse.gov/petition/save-oleg-sentsov.

Для цього потрібно вказати своє ім’я та прізвище, а також адресу електронної пошти, куди буде надіслано листа з проханням підтвердити свій підпис під петицією.

Українець Олег Сенцов був затриманий російськими силовиками в Криму 11 травня 2014 року. Його звинувачували в нібито підготовку терактів на півострові під час окупації Росією. Пізніше Сенцова звинуватили в зберіганні зброї та вибухівки. 5 серпня 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років суворого режиму.

Сенцов почав голодування 14 травня 2018 року. Він вимагає звільнити всіх утримуваних Росією українських політв’язнів.

Нагадаємо, 9 серпня на сайті Білого дому з’явилася петиція з закликом до американського уряду задіяти всі важелі для звільнення українського режисера Олега Сенцова, ув’язненого в Росії.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…