У Києві волонтери відзначили медалями колег зі Швейцарії

Працівники Центрального клінічного військового госпіталю та волонтери, які допомагають пораненим військовослужбовцям і родинам переселенців, вручили спеціальні медалі-відзнаки волонтерам зі Швейцарії.

Серед нагороджених – засновниця міжнародного благодійного фонду «24 Hours Help» (Швейцарія – Україна) Ірина фон Бург та українська співачка Катерина Бужинська, яка співпрацює з цим фондом, передає Радіо Свобода.

волонтери швейцарія

«Ми нагородили людей, яким болить Україна та які конкретними справами підтримують українців, як військовослужбовців і добровольців, так і нужденних: дітей-сиріт, багатодітні родини вимушених переселенців. Фонд Ірини фон Бург та ініціативи Катерини Бужинської сприяють поширенню знань про проблеми України у різних державах Європи», – пояснив доброволець Микола Греков.

Благодійний фонд «24 Hours Help» створили влітку 2014 року для збору благодійної допомоги Україні. У його роботі беруть участь політичні і громадські діячі Швейцарії та українські організації країн ЄС.

Катерина Бужинська – ініціатор доброчинних акцій в столицях країн ЄС на користь України, організовує відпочинок у Болгарії для дітей, чиї батьки загинули в АТО. Вона також є президентом благодійного фонду «Відродження Прикарпаття», що підтримує дітей-сиріт і родини вимушених переселенців, які проживають у регіоні.

Ірина фон Бург повідомила, що цього разу привезла в Україну гуманітарну допомогу: спеціальні хірургічні простирадла і ліжка для військового госпіталю в Києві, дитячий одяг, предмети особистої гігієни та іграшки для родин переселенців у Краматорську та Кременчуці.

Нагадаємо, автивісти у Словаччині щотижня збирають допомогу для українських бійців.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…