У Києві волонтери відзначили медалями колег зі Швейцарії

Працівники Центрального клінічного військового госпіталю та волонтери, які допомагають пораненим військовослужбовцям і родинам переселенців, вручили спеціальні медалі-відзнаки волонтерам зі Швейцарії.

Серед нагороджених – засновниця міжнародного благодійного фонду «24 Hours Help» (Швейцарія – Україна) Ірина фон Бург та українська співачка Катерина Бужинська, яка співпрацює з цим фондом, передає Радіо Свобода.

волонтери швейцарія

«Ми нагородили людей, яким болить Україна та які конкретними справами підтримують українців, як військовослужбовців і добровольців, так і нужденних: дітей-сиріт, багатодітні родини вимушених переселенців. Фонд Ірини фон Бург та ініціативи Катерини Бужинської сприяють поширенню знань про проблеми України у різних державах Європи», – пояснив доброволець Микола Греков.

Благодійний фонд «24 Hours Help» створили влітку 2014 року для збору благодійної допомоги Україні. У його роботі беруть участь політичні і громадські діячі Швейцарії та українські організації країн ЄС.

Катерина Бужинська – ініціатор доброчинних акцій в столицях країн ЄС на користь України, організовує відпочинок у Болгарії для дітей, чиї батьки загинули в АТО. Вона також є президентом благодійного фонду «Відродження Прикарпаття», що підтримує дітей-сиріт і родини вимушених переселенців, які проживають у регіоні.

Ірина фон Бург повідомила, що цього разу привезла в Україну гуманітарну допомогу: спеціальні хірургічні простирадла і ліжка для військового госпіталю в Києві, дитячий одяг, предмети особистої гігієни та іграшки для родин переселенців у Краматорську та Кременчуці.

Нагадаємо, автивісти у Словаччині щотижня збирають допомогу для українських бійців.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…