В Іспанії заарештували 8 бойовиків зі сходу України

Фото: El Pais

Фото: El Pais

В Іспанії поліція затримала восьмеро громадян цієї країни за участь у конфлікті на Донбасі, повідомляє газета El Pais.

Іспанців, імена яких не розголошуються, заарештували сьогодні у шести регіонах країни: Астурії, Каталонії, Естремадура, Мурсії, Наваррі і Мадриді.

Чоловіки підозрюються в участі у збройних сутичках на Донбасі. Їм буде пред’явлено звинувачення у вбивстві, зберіганні зброї  та вибухових речовин, а також у діях, які «загрожують інтересам Іспанії», порушуючи її нейтралітет у цьому конфлікті.

Усі затримані повернулися зі сходу України додому наприкінці лютого, куди поїхали минулого року, щоб приєднатися до проросійських бойовиків. Троє з них – колишні військовослужбовці збройних сил Іспанії. Усі арештовані віком від 20 до 30 років, належать до різних комуністичних організацій і отримували підтримку від неофіційної проросійськи налаштованої європейської мережі.

Окрім того, іспанська розвідка повідомляє, що останніми місяцями десятки молодих чоловіків їдуть на схід України воювати на боці проросійських бойовиків. Їх легко ідентифікувати за звичкою викладати у соцмережі фото та відео з описом участі у сутичках.

Як повідомляв Медіа-портал VIDIA раніше, в Генштабі повідомили про початок відведення важких озброєнь від лінії зіткнення на Донбасі.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…