В Іспанії заарештували 8 бойовиків зі сходу України

Фото: El Pais

Фото: El Pais

В Іспанії поліція затримала восьмеро громадян цієї країни за участь у конфлікті на Донбасі, повідомляє газета El Pais.

Іспанців, імена яких не розголошуються, заарештували сьогодні у шести регіонах країни: Астурії, Каталонії, Естремадура, Мурсії, Наваррі і Мадриді.

Чоловіки підозрюються в участі у збройних сутичках на Донбасі. Їм буде пред’явлено звинувачення у вбивстві, зберіганні зброї  та вибухових речовин, а також у діях, які «загрожують інтересам Іспанії», порушуючи її нейтралітет у цьому конфлікті.

Усі затримані повернулися зі сходу України додому наприкінці лютого, куди поїхали минулого року, щоб приєднатися до проросійських бойовиків. Троє з них – колишні військовослужбовці збройних сил Іспанії. Усі арештовані віком від 20 до 30 років, належать до різних комуністичних організацій і отримували підтримку від неофіційної проросійськи налаштованої європейської мережі.

Окрім того, іспанська розвідка повідомляє, що останніми місяцями десятки молодих чоловіків їдуть на схід України воювати на боці проросійських бойовиків. Їх легко ідентифікувати за звичкою викладати у соцмережі фото та відео з описом участі у сутичках.

Як повідомляв Медіа-портал VIDIA раніше, в Генштабі повідомили про початок відведення важких озброєнь від лінії зіткнення на Донбасі.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…