Діаспору в США закликають не змарнувати петицію до уряду щодо порятунку Сенцова

Петиція до федерального уряду США про вимогу негайного звільнення Олега Сенцова, зареєстрована 9 серпня, наразі зібрала менше третини необхідних підписів. Багаточисленну українську діаспору в США закликають не змарнувати цю ініціативу, адже петиція потребує лише 100 тисяч підписів.

Про це повідомляє VIDIA.

Від часу реєстрації з необхідних 100,000 підписів зібрано лише 30,888. Термін збору підписів спливає за 10 днів – 8 вересня 2018 року. Якщо петиція до цього часу не збере 100 тисяч підписів, вона залишиться без розгляду.

«Невже ми не здатні дати 100 тисяч підписів, щоб Білий дім розглянув петицію про звільнення Олега Сенцова, підписання якої займає 10 секунд»! – закликали активні діаспоряни на Facebook-сторінці глобальної акції Save Oleg Sentsov.

Підписати петицію можна за посиланням https://petitions.whitehouse.gov/petition/save-oleg-sentsov.

Для цього потрібно вказати своє ім’я та прізвище, а також адресу електронної пошти, куди буде надіслано листа з проханням підтвердити свій підпис під петицією.

Українець Олег Сенцов був затриманий російськими силовиками в Криму 11 травня 2014 року. Його звинувачували в нібито підготовку терактів на півострові під час окупації Росією. Пізніше Сенцова звинуватили в зберіганні зброї та вибухівки. 5 серпня 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років суворого режиму.

Сенцов почав голодування 14 травня 2018 року. Він вимагає звільнити всіх утримуваних Росією українських політв’язнів.

Нагадаємо, 9 серпня на сайті Білого дому з’явилася петиція з закликом до американського уряду задіяти всі важелі для звільнення українського режисера Олега Сенцова, ув’язненого в Росії.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…