У Києві урочисто відкрили Форум української молоді діаспори 2018

27 серпня в колонній залі Київської міської державної адміністрації, урочисто відкрили Форум молоді української діаспори Київ-2018.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Урядовий портал.

Вітаючи учасників Форуму, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов передав учасникам та організаторам вітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та зазначив: «Щиро дякую всім, хто долучився до проведення цьогорічного Форуму молоді української діаспори – Київській міській державній адміністрації, Світовому конгресу українців, народним депутатам, громадським діячам. І звичайно, всім молодим людям, які приїхали з усіх куточків світу поспілкуватися із Україною».

«Цей захід дуже важливий для нас. Ми – єдина нація, незалежно від того, де ми проживаємо – у Польщі, Словаччині, Британії, Австралії чи Україні. Важливо, щоб молодь діаспори відчувала ті проблеми, які хвилюють нас», – підкреслив Міністр.

Ігор Жданов також анонсував програму стажування молоді діаспори в центральних органах влади. Планується, що акція відбудеться вже у жовтні.

Участь у цьогорічній акції взяли близько 300 молодих українців з різних куточків світу – це мoлoді лідери та активна мoлoдь з української дiаспoри та України, представники Світового та Європейського конгресу українців, інших всеукраїнських та діаспорних організацій.

З 24 по 26 серпня відбувалася неформальна частина Форуму, під час якої учасники відвідали визначні місця Києва та регіону та взяли участь у тренінгах.

З 27 по 29 серпня відбувається офіційна частина Форуму – Другий Конгрес СКУМО, – в рамках якого пройдуть пленарні засідання, засідання конгресових комісій, робота у секціях, тематичні сесії, панельні дискусії, які допоможуть визначити стратегічні напрямки діяльності, а також обрати нове керівництво СКУМО.

Нагадаємо, у столиці України 24-29 серпня відбувається Форум української молоді діаспори та Другий Конгрес СКУМО, в яких беруть участь гості з понад тридцяти країн світу.

Читайте також

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців
Світ
0 shares0 views

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців

vidia.ua - Жов 11, 2018

12 жовтня в Українському інституті сучасного мистецтва в Чикаго відбудеться відкриття виставки "Сучасна українська графіка", повідомляє VIDIA.ua з посиланням на Генеральне консульство України в…

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору
Україна
0 shares0 views

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору

vidia.ua - Сер 31, 2018

Президент України Петро Порошенко пропонує розірвати договір «Про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Росією», що «з вини Москви вже давно став…

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair
Україна
0 shares0 views

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair

vidia.ua - Сер 31, 2018

Урочистий запуск першого рейсу авіакомпанії Ryanair «Київ-Бориспіль – Берлін-Шенефельд» відбудеться 3 вересня у Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Про це повідомляє VIDIA з посиланням на…