У Києві урочисто відкрили Форум української молоді діаспори 2018

27 серпня в колонній залі Київської міської державної адміністрації, урочисто відкрили Форум молоді української діаспори Київ-2018.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Урядовий портал.

Вітаючи учасників Форуму, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов передав учасникам та організаторам вітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та зазначив: «Щиро дякую всім, хто долучився до проведення цьогорічного Форуму молоді української діаспори – Київській міській державній адміністрації, Світовому конгресу українців, народним депутатам, громадським діячам. І звичайно, всім молодим людям, які приїхали з усіх куточків світу поспілкуватися із Україною».

«Цей захід дуже важливий для нас. Ми – єдина нація, незалежно від того, де ми проживаємо – у Польщі, Словаччині, Британії, Австралії чи Україні. Важливо, щоб молодь діаспори відчувала ті проблеми, які хвилюють нас», – підкреслив Міністр.

Ігор Жданов також анонсував програму стажування молоді діаспори в центральних органах влади. Планується, що акція відбудеться вже у жовтні.

Участь у цьогорічній акції взяли близько 300 молодих українців з різних куточків світу – це мoлoді лідери та активна мoлoдь з української дiаспoри та України, представники Світового та Європейського конгресу українців, інших всеукраїнських та діаспорних організацій.

З 24 по 26 серпня відбувалася неформальна частина Форуму, під час якої учасники відвідали визначні місця Києва та регіону та взяли участь у тренінгах.

З 27 по 29 серпня відбувається офіційна частина Форуму – Другий Конгрес СКУМО, – в рамках якого пройдуть пленарні засідання, засідання конгресових комісій, робота у секціях, тематичні сесії, панельні дискусії, які допоможуть визначити стратегічні напрямки діяльності, а також обрати нове керівництво СКУМО.

Нагадаємо, у столиці України 24-29 серпня відбувається Форум української молоді діаспори та Другий Конгрес СКУМО, в яких беруть участь гості з понад тридцяти країн світу.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…