У Києві урочисто відкрили Форум української молоді діаспори 2018

27 серпня в колонній залі Київської міської державної адміністрації, урочисто відкрили Форум молоді української діаспори Київ-2018.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Урядовий портал.

Вітаючи учасників Форуму, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов передав учасникам та організаторам вітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та зазначив: «Щиро дякую всім, хто долучився до проведення цьогорічного Форуму молоді української діаспори – Київській міській державній адміністрації, Світовому конгресу українців, народним депутатам, громадським діячам. І звичайно, всім молодим людям, які приїхали з усіх куточків світу поспілкуватися із Україною».

«Цей захід дуже важливий для нас. Ми – єдина нація, незалежно від того, де ми проживаємо – у Польщі, Словаччині, Британії, Австралії чи Україні. Важливо, щоб молодь діаспори відчувала ті проблеми, які хвилюють нас», – підкреслив Міністр.

Ігор Жданов також анонсував програму стажування молоді діаспори в центральних органах влади. Планується, що акція відбудеться вже у жовтні.

Участь у цьогорічній акції взяли близько 300 молодих українців з різних куточків світу – це мoлoді лідери та активна мoлoдь з української дiаспoри та України, представники Світового та Європейського конгресу українців, інших всеукраїнських та діаспорних організацій.

З 24 по 26 серпня відбувалася неформальна частина Форуму, під час якої учасники відвідали визначні місця Києва та регіону та взяли участь у тренінгах.

З 27 по 29 серпня відбувається офіційна частина Форуму – Другий Конгрес СКУМО, – в рамках якого пройдуть пленарні засідання, засідання конгресових комісій, робота у секціях, тематичні сесії, панельні дискусії, які допоможуть визначити стратегічні напрямки діяльності, а також обрати нове керівництво СКУМО.

Нагадаємо, у столиці України 24-29 серпня відбувається Форум української молоді діаспори та Другий Конгрес СКУМО, в яких беруть участь гості з понад тридцяти країн світу.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…