Шведська родина вже 30 років приймає українських дітей у літньому таборі

Днями виповнилося 30 років дитячому благодійному табору для українських дітей у шведському місті Кнутбі, який заснувала родина Наташі та Лейфа Андерссон після трагедії на Чорнобильський АЕС.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на прес-службу Посольства України у Королівстві Швеція.

Діти віком від 6 до 11 років з регіонів, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильський АЕС, проводять близько двох тижнів у Швеції. Під час оздоровчого відпочинку діти також відвідують столицю Стокгольм, острови Стокгольмського архіпелагу, проводять час за розвиваючими іграми тощо. Табір щорічно приймає 3-4 літні зміни маленьких українців.

Після російської окупації Криму та розв’язання збройної агресії проти України на Донбасі до благодійного табору на оздоровчий відпочинок щорічно прибувають діти, які постраждали внаслідок агресії, а також діти, чиї батьки боронять територіальну цілісність України.

«Родина Андерссон на благодійних засадах уже 30 років спільно з українськими волонтерськими та громадськими організаціями працюють задля створення мирного, здорового та цікавого відпочинку для українських дітей. За фінансової підтримки Міжнародного клубу Левів, низки благодійних організацій та окремих спонсорів, табір для українських дітей у місті Кнутбі, Соттер продовжує свою роботу і сьогодні», – повідомили в українськії дипустанові.

У відзначенні 30-ліття заснування табору взяли участь представники шведських благодійних організацій та громадянського суспільства, співробітники Посольства України у Королівстві Швеція.

Посол України у Швеції Ігор Сагач висловив «щиру вдячність шведській громадськості та особливо родині Андерссон за розуміння, людяність, зусилля та натхненну роботу, спрямовані на підтримку українських дітей, які протягом тривалого часу запалюють серця дітей і дорослих на нові, добрі справи».

Нагадаємо, минулого місяця українська громада Торонто зібрала близько 2 тонн речей для дітей-сиріт з України на щорічному благодійному марафоні.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…