Шведська родина вже 30 років приймає українських дітей у літньому таборі

Днями виповнилося 30 років дитячому благодійному табору для українських дітей у шведському місті Кнутбі, який заснувала родина Наташі та Лейфа Андерссон після трагедії на Чорнобильський АЕС.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на прес-службу Посольства України у Королівстві Швеція.

Діти віком від 6 до 11 років з регіонів, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильський АЕС, проводять близько двох тижнів у Швеції. Під час оздоровчого відпочинку діти також відвідують столицю Стокгольм, острови Стокгольмського архіпелагу, проводять час за розвиваючими іграми тощо. Табір щорічно приймає 3-4 літні зміни маленьких українців.

Після російської окупації Криму та розв’язання збройної агресії проти України на Донбасі до благодійного табору на оздоровчий відпочинок щорічно прибувають діти, які постраждали внаслідок агресії, а також діти, чиї батьки боронять територіальну цілісність України.

«Родина Андерссон на благодійних засадах уже 30 років спільно з українськими волонтерськими та громадськими організаціями працюють задля створення мирного, здорового та цікавого відпочинку для українських дітей. За фінансової підтримки Міжнародного клубу Левів, низки благодійних організацій та окремих спонсорів, табір для українських дітей у місті Кнутбі, Соттер продовжує свою роботу і сьогодні», – повідомили в українськії дипустанові.

У відзначенні 30-ліття заснування табору взяли участь представники шведських благодійних організацій та громадянського суспільства, співробітники Посольства України у Королівстві Швеція.

Посол України у Швеції Ігор Сагач висловив «щиру вдячність шведській громадськості та особливо родині Андерссон за розуміння, людяність, зусилля та натхненну роботу, спрямовані на підтримку українських дітей, які протягом тривалого часу запалюють серця дітей і дорослих на нові, добрі справи».

Нагадаємо, минулого місяця українська громада Торонто зібрала близько 2 тонн речей для дітей-сиріт з України на щорічному благодійному марафоні.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…