Шведська родина вже 30 років приймає українських дітей у літньому таборі

Днями виповнилося 30 років дитячому благодійному табору для українських дітей у шведському місті Кнутбі, який заснувала родина Наташі та Лейфа Андерссон після трагедії на Чорнобильський АЕС.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на прес-службу Посольства України у Королівстві Швеція.

Діти віком від 6 до 11 років з регіонів, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильський АЕС, проводять близько двох тижнів у Швеції. Під час оздоровчого відпочинку діти також відвідують столицю Стокгольм, острови Стокгольмського архіпелагу, проводять час за розвиваючими іграми тощо. Табір щорічно приймає 3-4 літні зміни маленьких українців.

Після російської окупації Криму та розв’язання збройної агресії проти України на Донбасі до благодійного табору на оздоровчий відпочинок щорічно прибувають діти, які постраждали внаслідок агресії, а також діти, чиї батьки боронять територіальну цілісність України.

«Родина Андерссон на благодійних засадах уже 30 років спільно з українськими волонтерськими та громадськими організаціями працюють задля створення мирного, здорового та цікавого відпочинку для українських дітей. За фінансової підтримки Міжнародного клубу Левів, низки благодійних організацій та окремих спонсорів, табір для українських дітей у місті Кнутбі, Соттер продовжує свою роботу і сьогодні», – повідомили в українськії дипустанові.

У відзначенні 30-ліття заснування табору взяли участь представники шведських благодійних організацій та громадянського суспільства, співробітники Посольства України у Королівстві Швеція.

Посол України у Швеції Ігор Сагач висловив «щиру вдячність шведській громадськості та особливо родині Андерссон за розуміння, людяність, зусилля та натхненну роботу, спрямовані на підтримку українських дітей, які протягом тривалого часу запалюють серця дітей і дорослих на нові, добрі справи».

Нагадаємо, минулого місяця українська громада Торонто зібрала близько 2 тонн речей для дітей-сиріт з України на щорічному благодійному марафоні.

Читайте також

У Греції вперше відкриють виставку українських художників
Світ
0 shares0 views

У Греції вперше відкриють виставку українських художників

vidia.ua - Сер 17, 2018

В Греції вперше відкриється виставка українських художників країни, присвячена 27-річниці Дня Незалежності України. Про це VIDIA повідомили у Центрі підтримки і розвитку культурної…

Понад 10 тисяч гостей відвідали у Чикаго ювілейний фестиваль української культури Uketoberfest
Світ
0 shares0 views

Понад 10 тисяч гостей відвідали у Чикаго ювілейний фестиваль української культури Uketoberfest

vidia.ua - Сер 17, 2018

Минулих вихідних, 11-12 серпня, у Чикаго відбувся 10-й ювілейний фестиваль української культури Uketoberfest-2018. Про це повідомляє VIDIA. Цьогорічний Uketoberfest може похвалитися кількома рекордами.…

Як працює мовний табір GoCamp на Закарпатті
Україна
0 shares0 views

Як працює мовний табір GoCamp на Закарпатті

vidia.ua - Сер 17, 2018

Півсотні школярів із Великих Берегів, що в Берегівському районі вивчають англійську і українську в літньому мовному таборі GoCamp. Викладають мови волонтери з Британії…