Етнічний українець обійняв третью за рангом посаду у Збройних силах Канади

Вчора в Оттаві заступником голови штабу оборони Канади було призначено етнічного українця, генерал-лейтенанта Пола Винника. Це третя за рангом посада у ЗСК після голови штабу оборони, який є вищим офіцером, та генерал-губернатора Канади, який є головнокомандувачем канадських збройних сил.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на прес-службу уряду Канади.

До підвищення генерал Винник протягом двох років командував сухопутними військами Канади, а ще раніше очолював військову розвідку країни.

Пол є онуком українських емігрантів. Дід генерала походив з села Поздимир на Львівщині. За останні роки Винник кілька разів відвідував Україну, зокрема село своїх предків.

Як повідомляє Укрінформ, призначення Пола Винника заступником голови штабу оборони є найвищим досягненням українських канадців у Збройних силах Канади. Він також є єдиним українцем, що командував сухопутними військами країни. Водночас, щонайменше три члени української громади отримували найстарше генеральське звання у Канадських збройних силах.

Нагадаємо, у квітні стало відомо, що президент США Трамп хоче призначити в Держдеп політика з українським корінням Павлину Добрянську.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…