Етнічний українець обійняв третью за рангом посаду у Збройних силах Канади

Вчора в Оттаві заступником голови штабу оборони Канади було призначено етнічного українця, генерал-лейтенанта Пола Винника. Це третя за рангом посада у ЗСК після голови штабу оборони, який є вищим офіцером, та генерал-губернатора Канади, який є головнокомандувачем канадських збройних сил.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на прес-службу уряду Канади.

До підвищення генерал Винник протягом двох років командував сухопутними військами Канади, а ще раніше очолював військову розвідку країни.

Пол є онуком українських емігрантів. Дід генерала походив з села Поздимир на Львівщині. За останні роки Винник кілька разів відвідував Україну, зокрема село своїх предків.

Як повідомляє Укрінформ, призначення Пола Винника заступником голови штабу оборони є найвищим досягненням українських канадців у Збройних силах Канади. Він також є єдиним українцем, що командував сухопутними військами країни. Водночас, щонайменше три члени української громади отримували найстарше генеральське звання у Канадських збройних силах.

Нагадаємо, у квітні стало відомо, що президент США Трамп хоче призначити в Держдеп політика з українським корінням Павлину Добрянську.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…