Американська компанія продаватиме квитки в космос по $200 тисяч

Космічна компанія Blue Origin Джеффа Безоса планує продавати квитки в космос за ціною від $200 000 до $300 000. Польоти повинні початися вже в 2019 році.

Про це повідомляє Новое Время з посиланням на Reuters.

Керівники компанії, створеної засновником Amazon.com Inc Безосом у 2000 році, повідомили під час бізнес-конференції минулого місяця, що незабаром планують провести тестові рейси з пасажирами в кораблі New Shepard і почати продаж квитків в наступному році. Представники Blue Origin не відповіли на прохання про коментарі щодо стратегії ціноутворення. Безос сказав, що ціни на квитки ще не визначені.

Однак співробітник Blue Origin, який з перших рук довідався про план ціноутворення, повідомив, що компанія почне продавати квитки в діапазоні від $200 000 до $300 000. Другий співробітник сказав, що квитки коштуватимуть мінімум $200 000. Обидва вони говорили на умовах анонімності, оскільки стратегія ціноутворення є конфіденційною.

Blue Origin вже провела вісім випробувальних польотів вертикального зльоту і посадки апарату New Shepard зі свого стартового майданчика в Техасі, але вони були без пасажирів на борту. У двох рейсах використовувався тестовий манекен.

Аналітики аерокосмічної компанії Teal Marco Caceres припускають, що кожен пуск New Shepard обходиться в $10 млн, тобто перші космічні польоти будуть збитковими для Blue Origin.

Три джерела незалежно один від одного повідомили також, що першими пасажирами Blue Origin будуть її власні співробітники, хоча компанія поки не вибрала їх.

Додамо, система New Shepard складається з багаторазової ракети-носія і пасажирської капсули. Ракета піднімає капсулу вище лінії Кармана (умовна межа космосу на висоті в 100 кілометрів), після чого капсула від’єднується і обидві частини приземляються незалежно одна від одної.

Дивіться також: Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу.

Читайте також

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…

В боротьбі за незалежність України: українська діаспора США в роки Першої світової війни
Публікації, Світ, Україна
0 shares0 views

В боротьбі за незалежність України: українська діаспора США в роки Першої світової війни

vidia.ua - Лис 16, 2018

[caption id="attachment_70572" align="aligncenter" width="705"] Члени товариства «Січ» на святкових зборах у Нью-Йорку, 1917 рік.[/caption] У переддень Першої світової війни українська громада США була…

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців
Світ
0 shares0 views

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців

vidia.ua - Жов 11, 2018

12 жовтня в Українському інституті сучасного мистецтва в Чикаго відбудеться відкриття виставки "Сучасна українська графіка", повідомляє VIDIA.ua з посиланням на Генеральне консульство України в…