Американська компанія продаватиме квитки в космос по $200 тисяч

Космічна компанія Blue Origin Джеффа Безоса планує продавати квитки в космос за ціною від $200 000 до $300 000. Польоти повинні початися вже в 2019 році.

Про це повідомляє Новое Время з посиланням на Reuters.

Керівники компанії, створеної засновником Amazon.com Inc Безосом у 2000 році, повідомили під час бізнес-конференції минулого місяця, що незабаром планують провести тестові рейси з пасажирами в кораблі New Shepard і почати продаж квитків в наступному році. Представники Blue Origin не відповіли на прохання про коментарі щодо стратегії ціноутворення. Безос сказав, що ціни на квитки ще не визначені.

Однак співробітник Blue Origin, який з перших рук довідався про план ціноутворення, повідомив, що компанія почне продавати квитки в діапазоні від $200 000 до $300 000. Другий співробітник сказав, що квитки коштуватимуть мінімум $200 000. Обидва вони говорили на умовах анонімності, оскільки стратегія ціноутворення є конфіденційною.

Blue Origin вже провела вісім випробувальних польотів вертикального зльоту і посадки апарату New Shepard зі свого стартового майданчика в Техасі, але вони були без пасажирів на борту. У двох рейсах використовувався тестовий манекен.

Аналітики аерокосмічної компанії Teal Marco Caceres припускають, що кожен пуск New Shepard обходиться в $10 млн, тобто перші космічні польоти будуть збитковими для Blue Origin.

Три джерела незалежно один від одного повідомили також, що першими пасажирами Blue Origin будуть її власні співробітники, хоча компанія поки не вибрала їх.

Додамо, система New Shepard складається з багаторазової ракети-носія і пасажирської капсули. Ракета піднімає капсулу вище лінії Кармана (умовна межа космосу на висоті в 100 кілометрів), після чого капсула від’єднується і обидві частини приземляються незалежно одна від одної.

Дивіться також: Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу.

Читайте також

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії
Важливе, Світ
0 shares0 views

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії

vidia.ua - Лют 06, 2019

9 лютого виповнюється 136 років від дня народження одного з лідерів Української національної революції 1917–1921 рр. та українського еміграційного осередку у Чехословаччині, першого директора…