Українські іграшки для малюків зібрали $37 тис. на Кікстартері

Український стартап ToysLab запустив кампанію на Кікстартері для свого продукта Wumba і зібрав понад $37 тисяч за місяць. Компанія виробляє дерев’яні іграшки тварин, які можна по-різному складати за допомогою магнітів.

Про це повідомляє MC Today.

Набір Wumba включає п’ять дерев’яних іграшок, які складаються з менших блоків і завдяки магніту всередині збираються як конструктор. В ToysLab розповідають, що ці магніти повністю безпечні для дітей, адже вони не містять свинцю. Таким чином, діти можуть збирати найрізноманітніших, навіть вигаданих тварин.

«Дитина може комбінувати різні частини і зібрати, наприклад, зебродила», – розповідає співзасновник проекту Сергій Клеймьонов.

Ідея створення саме такої іграшки виникла близько року тому. Раніше команда ToysLab вже робила щось подібне, але геометричні блоки були найпростішими, а магніти розташовувалися ззовні.

Ось як змінювалися прототипи іграшок за цей час:

Іграшки виробляють в Україні, у місті Вишневому під Києвом. Магніти компанія замовляє в Китаї, фарбу купляє в Україні, але вона також імпортна.

Крім Клеймьонова, в ToysLab працює ще двоє людей: Ольга Котик займається дизайном, а Кирило Левін відповідає за фінанси та виробництво. В компанії повідомили, що усі зібрані на краудфандингу кошти підуть на сировину, виробництво, доставку замовникам та інші операційні витрати.

Наразі Wumba можна придбати лише на Кікстартері: один набір коштує $75, а доставка безкоштовна по всьому світу. Скоро ToysLab обіцяє запустити продаж на платформі Indiegogo або BackerKit. Восени іграшки з’являться і в Україні.

В компанії збираються робити нові фігурки і шукати дистриб’юторів для продажу закордоном. Сергій розповідає, що після успіху на Кікстартері ToysLab вже отримали кілька пропозицій про співпрацю. Можливо, команда запустить ще одну краудфандингову кампанію.

«Людям все більше подобаються натуральні іграшки, але в них має бути щось інноваційне», – каже Клеймьонов.

Нагадаємо, львівський стартап запустив інноваційний светр на Кікстартері.

Читайте також

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…

В боротьбі за незалежність України: українська діаспора США в роки Першої світової війни
Публікації, Світ, Україна
0 shares0 views

В боротьбі за незалежність України: українська діаспора США в роки Першої світової війни

vidia.ua - Лис 16, 2018

[caption id="attachment_70572" align="aligncenter" width="705"] Члени товариства «Січ» на святкових зборах у Нью-Йорку, 1917 рік.[/caption] У переддень Першої світової війни українська громада США була…

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців
Світ
0 shares0 views

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців

vidia.ua - Жов 11, 2018

12 жовтня в Українському інституті сучасного мистецтва в Чикаго відбудеться відкриття виставки "Сучасна українська графіка", повідомляє VIDIA.ua з посиланням на Генеральне консульство України в…