Українські іграшки для малюків зібрали $37 тис. на Кікстартері

Український стартап ToysLab запустив кампанію на Кікстартері для свого продукта Wumba і зібрав понад $37 тисяч за місяць. Компанія виробляє дерев’яні іграшки тварин, які можна по-різному складати за допомогою магнітів.

Про це повідомляє MC Today.

Набір Wumba включає п’ять дерев’яних іграшок, які складаються з менших блоків і завдяки магніту всередині збираються як конструктор. В ToysLab розповідають, що ці магніти повністю безпечні для дітей, адже вони не містять свинцю. Таким чином, діти можуть збирати найрізноманітніших, навіть вигаданих тварин.

«Дитина може комбінувати різні частини і зібрати, наприклад, зебродила», – розповідає співзасновник проекту Сергій Клеймьонов.

Ідея створення саме такої іграшки виникла близько року тому. Раніше команда ToysLab вже робила щось подібне, але геометричні блоки були найпростішими, а магніти розташовувалися ззовні.

Ось як змінювалися прототипи іграшок за цей час:

Іграшки виробляють в Україні, у місті Вишневому під Києвом. Магніти компанія замовляє в Китаї, фарбу купляє в Україні, але вона також імпортна.

Крім Клеймьонова, в ToysLab працює ще двоє людей: Ольга Котик займається дизайном, а Кирило Левін відповідає за фінанси та виробництво. В компанії повідомили, що усі зібрані на краудфандингу кошти підуть на сировину, виробництво, доставку замовникам та інші операційні витрати.

Наразі Wumba можна придбати лише на Кікстартері: один набір коштує $75, а доставка безкоштовна по всьому світу. Скоро ToysLab обіцяє запустити продаж на платформі Indiegogo або BackerKit. Восени іграшки з’являться і в Україні.

В компанії збираються робити нові фігурки і шукати дистриб’юторів для продажу закордоном. Сергій розповідає, що після успіху на Кікстартері ToysLab вже отримали кілька пропозицій про співпрацю. Можливо, команда запустить ще одну краудфандингову кампанію.

«Людям все більше подобаються натуральні іграшки, але в них має бути щось інноваційне», – каже Клеймьонов.

Нагадаємо, львівський стартап запустив інноваційний светр на Кікстартері.

Читайте також

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії
Важливе, Світ
0 shares0 views

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії

vidia.ua - Лют 06, 2019

9 лютого виповнюється 136 років від дня народження одного з лідерів Української національної революції 1917–1921 рр. та українського еміграційного осередку у Чехословаччині, першого директора…