Українське худі “Сила” зібрало кампанію на Кікстартері за 30 годин

Компанія зі Львова розробила інноваційний светр «Сила», що поєднує в собі худі та дощовик, який можна сховати в комір, а також має багато функціональних кишень. Українське худі «Сила» зібрало кампанію на Кікстартері за 30 годин.

Про це повідомляє VIDIA.

Розробники вважають «Силу» ідеальним одягом для мандрів містом та горами. У кишенях худі може вміститись все необхідне: від ключів та навушників до планшету і книги. Кишені пошиті з надміцної плащової тканини (100% поліестр), котра має водовідштовхуючі властивості, щоб зберегти речі мандрівника від вологи.

Компанія планувала зібрати на Кікстартері 7 тисяч доларів за 30 днів та відшити першу партію «Сили», запустивши український інноваційний продукт на ринок. Кампанію підтримали люди з усього світу: Японії, Нової Зеландії, Німеччини, Великої Британії, Південної Африки, Італії, Греції, Франції, Данії, Польщі, Канади, США та України. Потрібну суму зібрали в перші 30 годин.

«Силу» розробили молоді українські дизайнери у Львові, відшивають його теж повністю в Україні. Основну тканину для худі вибрали також українську.

«Ми робили цей продукт для себе. Я розумію, що мені бракує в щоденному житті і в чому я ходжу. «Сила» – це класний український продукт, який не має аналогів в Україні і, чесно кажучи, важко знайти у світі», – розповів Юрко Назарук, ідейний натхненник проекту.

Кампанію нового стартапу на Кікстартері можна підтримати за посиланням.

«Добрий результат – це показник роботи команди. Ми працювали над цим продуктом більше року, тепер треба його випробувати ринком. Нам вже дуже кортить відшити першу партію і відправити тим, хто нас вже підтримав, – зазначив Артем Димид, менеджер проекту, – На цьому не зупиняємось, адже кампанія триватиме ще 28 днів, і кожен охочий зможе долучитися і отримати свою «Силу».

Нагадаємо, українські іграшки для малюків зібрали $37 тис на Кікстартері.

Читайте також

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії
Важливе, Світ
0 shares0 views

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії

vidia.ua - Лют 06, 2019

9 лютого виповнюється 136 років від дня народження одного з лідерів Української національної революції 1917–1921 рр. та українського еміграційного осередку у Чехословаччині, першого директора…