Українське худі “Сила” зібрало кампанію на Кікстартері за 30 годин

Компанія зі Львова розробила інноваційний светр «Сила», що поєднує в собі худі та дощовик, який можна сховати в комір, а також має багато функціональних кишень. Українське худі «Сила» зібрало кампанію на Кікстартері за 30 годин.

Про це повідомляє VIDIA.

Розробники вважають «Силу» ідеальним одягом для мандрів містом та горами. У кишенях худі може вміститись все необхідне: від ключів та навушників до планшету і книги. Кишені пошиті з надміцної плащової тканини (100% поліестр), котра має водовідштовхуючі властивості, щоб зберегти речі мандрівника від вологи.

Компанія планувала зібрати на Кікстартері 7 тисяч доларів за 30 днів та відшити першу партію «Сили», запустивши український інноваційний продукт на ринок. Кампанію підтримали люди з усього світу: Японії, Нової Зеландії, Німеччини, Великої Британії, Південної Африки, Італії, Греції, Франції, Данії, Польщі, Канади, США та України. Потрібну суму зібрали в перші 30 годин.

«Силу» розробили молоді українські дизайнери у Львові, відшивають його теж повністю в Україні. Основну тканину для худі вибрали також українську.

«Ми робили цей продукт для себе. Я розумію, що мені бракує в щоденному житті і в чому я ходжу. «Сила» – це класний український продукт, який не має аналогів в Україні і, чесно кажучи, важко знайти у світі», – розповів Юрко Назарук, ідейний натхненник проекту.

Кампанію нового стартапу на Кікстартері можна підтримати за посиланням.

«Добрий результат – це показник роботи команди. Ми працювали над цим продуктом більше року, тепер треба його випробувати ринком. Нам вже дуже кортить відшити першу партію і відправити тим, хто нас вже підтримав, – зазначив Артем Димид, менеджер проекту, – На цьому не зупиняємось, адже кампанія триватиме ще 28 днів, і кожен охочий зможе долучитися і отримати свою «Силу».

Нагадаємо, українські іграшки для малюків зібрали $37 тис на Кікстартері.

Читайте також

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…

В боротьбі за незалежність України: українська діаспора США в роки Першої світової війни
Публікації, Світ, Україна
0 shares0 views

В боротьбі за незалежність України: українська діаспора США в роки Першої світової війни

vidia.ua - Лис 16, 2018

[caption id="attachment_70572" align="aligncenter" width="705"] Члени товариства «Січ» на святкових зборах у Нью-Йорку, 1917 рік.[/caption] У переддень Першої світової війни українська громада США була…

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців
Світ
0 shares0 views

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців

vidia.ua - Жов 11, 2018

12 жовтня в Українському інституті сучасного мистецтва в Чикаго відбудеться відкриття виставки "Сучасна українська графіка", повідомляє VIDIA.ua з посиланням на Генеральне консульство України в…