«Лагідну» Сергія Лозниці названо одним з найкращих фільмів року

Британське видання The Guardian назвало кращі фільми, які вийшли з початку 2018 року. До списку, складеного експертами видання, увійшов фільм українського режисера Сергія Лозниці «Лагідна».

Про це повідомляє Новое Время з посиланням на The Guardian.

«Жахлива російська притча про жінку, яка намагається знайти свого чоловіка у сибірській в’язниці, пробираючись через задуху бюрократичних затримок і тяганини… Це – принаймні, спочатку – брутально реалістичне кіно веде його героїню у паломництво крізь безмежний, бездоріжний ліс національного страждання», – пише британське видання.

Фільм-драма Сергія Лозниці «Лагідна» є копродукцією Франції, Німеччини, Нідерландів і Литви. Сценарій стрічки написаний за мотивами однойменного оповідання Федора Достоєвського. У квітні 2017 року фільм було відібрано для участі в основному конкурсі 70-го Каннського кінофестивалю. У серпні 2017 року стрічку було включено до лонг-листа премії Європейської кіноакадемії.

Лозниця розмістив героїв у непривітних реаліях сучасної російської провінції. За сюжетом, отримавши назад посилку, відправлену ув’язненому чоловіку, жінка із російського села вирушає у безнадійну подорож, аби дізнатися, що сталося з ним.

Стрічка вийшла в обмежений прокат в Україні 12 жовтня 2017 року.

Нагадаємо, минулого місяця на 71-му Каннському фестивалі художній фільм Сергія Лозниці «Донбас» отримав приз за режисуру.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…