«Лагідну» Сергія Лозниці названо одним з найкращих фільмів року

Британське видання The Guardian назвало кращі фільми, які вийшли з початку 2018 року. До списку, складеного експертами видання, увійшов фільм українського режисера Сергія Лозниці «Лагідна».

Про це повідомляє Новое Время з посиланням на The Guardian.

«Жахлива російська притча про жінку, яка намагається знайти свого чоловіка у сибірській в’язниці, пробираючись через задуху бюрократичних затримок і тяганини… Це – принаймні, спочатку – брутально реалістичне кіно веде його героїню у паломництво крізь безмежний, бездоріжний ліс національного страждання», – пише британське видання.

Фільм-драма Сергія Лозниці «Лагідна» є копродукцією Франції, Німеччини, Нідерландів і Литви. Сценарій стрічки написаний за мотивами однойменного оповідання Федора Достоєвського. У квітні 2017 року фільм було відібрано для участі в основному конкурсі 70-го Каннського кінофестивалю. У серпні 2017 року стрічку було включено до лонг-листа премії Європейської кіноакадемії.

Лозниця розмістив героїв у непривітних реаліях сучасної російської провінції. За сюжетом, отримавши назад посилку, відправлену ув’язненому чоловіку, жінка із російського села вирушає у безнадійну подорож, аби дізнатися, що сталося з ним.

Стрічка вийшла в обмежений прокат в Україні 12 жовтня 2017 року.

Нагадаємо, минулого місяця на 71-му Каннському фестивалі художній фільм Сергія Лозниці «Донбас» отримав приз за режисуру.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…