Українці Австралії голодуватимуть на підтримку Сенцова

Союз українських організацій Австралії закликав українську діаспору країни підтримати вимоги Олега Сенцова до російської влади, долучившись до одноденного голодування 13 червня напередодні ЧC в Росії.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на прес-службу СУОА.

Австралійські українці долучаться до оголошеної сьогодні ініціативи УККА, яка проводиться за підтримки Світового конгресу українців, з метою «передати міжнародне послання про те, що президент Путін ховатиметься за Чемпіонатом світу, в той час як пан Сенцов та понад 60 українських політв’язнів знемагають у російських тюрмах, а російська агресія у Східній Україні, анексія Криму та інші безчинства тривають».

«Щоб розширити протест Сенцова за межі тюремної камери, СУОА обрало 13 червня для голодування у знак солідарності напередодні Чемпіонату світу з футболу ФІФА – другої за величиною спортивної події у світі, яка проводиться цього року в Росії», – заявили в СУОА.

В СУОА також закликають австралійських українців звернутися з листами до своїх місцевих федеральних членів парламенту, а також до міжнародних організацій захисту прав людини з метою посилення тиску на російську владу.

Нагадаємо, Український конгресовий комітет Америки закликав сьогодні світове українство долучитися 13 червня до голодного страйку на знак солідарності з Сенцовим.

Читайте також

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії
Важливе, Світ
0 shares0 views

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії

vidia.ua - Лют 06, 2019

9 лютого виповнюється 136 років від дня народження одного з лідерів Української національної революції 1917–1921 рр. та українського еміграційного осередку у Чехословаччині, першого директора…