Британська газета The Times надрукувала карту Росії з Кримом

Відоме британське видання The Times опублікувало карту Росії, на якій анексований Кримський півострів належить РФ. Україна закликала видання виправити цю помилку.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Twitter посольства України у Великобританії.

«Посольство звертає увагу The Times на той факт, що позначення на її картах незаконно анексованого у 2014 році Криму як частини Росії є неприйнятним. Вимагаємо виправити карту», – заявили в українській дипустанові.

Карта Росії з Кримом з’явилася в номері газети, де були опубліковані локації Чемпіонату світу з футболу-2018.

Як повідомляє Новое Время, The Times вже попросила вибачення у зв’язку з публікацією карти Росії з окупованим Кримом як частини російської території.

«Карта в суботньому додатку, присвяченому Чемпіонату світу, помилково зобразила Крим в складі Росії… Приносимо вибачення за помилку», – йдеться в повідомленні видання.

Як зазначили в редакції The Times, переважна більшість країн (включаючи Велику Британію) не визнають анексію Росією Криму в 2014 році і засудили її як таку, що суперечить міжнародному праву.

Нагадаємо, раніше цього року в Угорщині вилучили з продажу карти України з неукраїнським півднем і Кримом.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…