Українці в Канаді зібрали 2 тонни допомоги для українських дітей-сиріт

Українська громада Торонто зібрала близько 2 тонн речей для дітей-сиріт з України на щорічному благодійному марафоні.

Про це повідомляє Global Ukraine.

Міжнародна організація українських громад «Четверта Хвиля» 3 червня провела вже четвертий Щорічний благодійний марафон «Діти Торонто – дітям-сиротам в Україні».

«Лише за чотири години Марафону, завдяки зусиллям української громади, нам вдалося зібрати близько 2 тонн одягу, іграшок та шкільного приладдя», – повідомили організатори.

Також успішно пройшла виставка-продаж картин місцевих художників.

Цьогорічний марафон прагнув підтримати дітей у малих містечках, куди дуже часто не доходить гуманітарна допомога. Уже за кілька тижнів посилки отримають Благодійний Фонд «Подоляни» (підтримка дітей-сиріт та малозабезпечених родин) та Центр сприяння дітям з синдромом Дауна «Бебіко» (Тернопіль), запорізька ГО «Січова допомога» (підтримка жінок-безхатченків та дітей-сиріт), Сумський обласний спеціалізований будинок дитини, Сумський дитячий будинок ім. С.П.Супруна, Смілянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, волонтерські організації по підтримці дітей-сиріт та інвалідів у Рівному, Сумах, Івано-Франківську, Тростянці, Шостці та Харкові.

Юні учасники Дитячого Марафону не тільки показували свої таланти, але й ділилися речами зі своїми ровесниками в Україні. Під час заходу діти також писали листи і малювали картини для своїх ровесників в Україні.

«В цьому й унікальність нашого проекту – не просто передати гуманітарну допомогу, а й  прививати малюкам почуття співпереживання до ближнього», – підкреслила член дирекції «Четвертої хвилі»Таміла Карпик.

Проект «Діти Торонто – дітям-сиротам в Україні» вже давно вийшов за межі української діаспори, адже на благодійну виставку-продаж свої картини надали професійні художники не лише українського, а й турецького, італійського, німецького та польського походження.

Нагадаємо, у квітні українська діаспора зі Швейцарії передала допомогу українським дитбудинкам.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…