Українці в Канаді зібрали 2 тонни допомоги для українських дітей-сиріт

Українська громада Торонто зібрала близько 2 тонн речей для дітей-сиріт з України на щорічному благодійному марафоні.

Про це повідомляє Global Ukraine.

Міжнародна організація українських громад «Четверта Хвиля» 3 червня провела вже четвертий Щорічний благодійний марафон «Діти Торонто – дітям-сиротам в Україні».

«Лише за чотири години Марафону, завдяки зусиллям української громади, нам вдалося зібрати близько 2 тонн одягу, іграшок та шкільного приладдя», – повідомили організатори.

Також успішно пройшла виставка-продаж картин місцевих художників.

Цьогорічний марафон прагнув підтримати дітей у малих містечках, куди дуже часто не доходить гуманітарна допомога. Уже за кілька тижнів посилки отримають Благодійний Фонд «Подоляни» (підтримка дітей-сиріт та малозабезпечених родин) та Центр сприяння дітям з синдромом Дауна «Бебіко» (Тернопіль), запорізька ГО «Січова допомога» (підтримка жінок-безхатченків та дітей-сиріт), Сумський обласний спеціалізований будинок дитини, Сумський дитячий будинок ім. С.П.Супруна, Смілянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, волонтерські організації по підтримці дітей-сиріт та інвалідів у Рівному, Сумах, Івано-Франківську, Тростянці, Шостці та Харкові.

Юні учасники Дитячого Марафону не тільки показували свої таланти, але й ділилися речами зі своїми ровесниками в Україні. Під час заходу діти також писали листи і малювали картини для своїх ровесників в Україні.

«В цьому й унікальність нашого проекту – не просто передати гуманітарну допомогу, а й  прививати малюкам почуття співпереживання до ближнього», – підкреслила член дирекції «Четвертої хвилі»Таміла Карпик.

Проект «Діти Торонто – дітям-сиротам в Україні» вже давно вийшов за межі української діаспори, адже на благодійну виставку-продаж свої картини надали професійні художники не лише українського, а й турецького, італійського, німецького та польського походження.

Нагадаємо, у квітні українська діаспора зі Швейцарії передала допомогу українським дитбудинкам.

Читайте також

Допомагати українцям – мій обов’язок: канадський хірург Джеймс Рутка
Україна
0 shares0 views

Допомагати українцям – мій обов’язок: канадський хірург Джеймс Рутка

vidia.ua - Чер 20, 2018

Приїхати в Україну з допомогою для канадського лікаря українського походження Джеймса Рутки є обов’язком. Його називають найкращим у світі дитячим нейрохірургом, до якого…

У Польщі запустили проект із працевлаштування українських студентів
Світ
0 shares0 views

У Польщі запустили проект із працевлаштування українських студентів

vidia.ua - Чер 20, 2018

У Польщі запустили офіційний сайт з пошуку легальної роботи для студентів з України та країн Східної Європи. Про це повідомляє Гродамське із посиланням…

У Британії заморозили активи Газпрому через борг Україні
Світ
0 shares0 views

У Британії заморозили активи Газпрому через борг Україні

vidia.ua - Чер 19, 2018

Суд Лондона дозволив заморозку активів російського монополіста компанії Газпром на території Великобританії за клопотанням Національної акціонерної компанії Нафтогаз України. Про це повідомляє Новое…