Українські конструктори продаватимуть у 700 магазинах Disney

Дерев’яні конструктори від української компанії Ugears будуть продаватися в 700 фірмових магазинах Disney вже в листопаді 2018 року.

Про це повідомляє delo.ua.

Співзасновник Ugears Геннадій Шестак розповів виданню, що його компанія розробила для Disney п’ять моделей, чотири з яких вже затверджено. За 22 роки Ugears – перша компанія, чий бренд Disney погодилися залишити на упаковці поруч із власним.

«Для впізнаваності нашого продукта і нашої країни це дуже важливо», – зазначив Шестак.

Першу партію моделей українська компанія відвантажить вже у вересні, а на полицях 700 фірмових магазинів Disney вони з’являться у листопаді.

«Disney сам до нас постукався. Переговори тривали вісім місяців, нам треба було пройти досить жорсткий аудит. Перевіряли усе – фінансову звітність компанії, робочі місця, проводили інтерв’ю з робітниками без присутності лінійного керівництва. Треба було відповідати близько 400 вимогам для проходження аудиту. І ми пройшли його без жодного зауваження», – підкреслив Геннадій Шестак.

У 2014 році стартап Ugears починав свій шлях на краудфандинговій платформі Kickstarter. Сьогодні це успішна українська компанія з 200 співробітниками. Наразі Ugears виробляє 500 тисяч моделей на рік, які купують люди віком 25+ років по всьому світу. Чверть усієї продукції купують у країнах ЄС, і попит там стабільно зростає.

Нагадаємо, український стартап PatentBot у Гонконгу оцінили у $750 тисяч.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…