Українські конструктори продаватимуть у 700 магазинах Disney

Дерев’яні конструктори від української компанії Ugears будуть продаватися в 700 фірмових магазинах Disney вже в листопаді 2018 року.

Про це повідомляє delo.ua.

Співзасновник Ugears Геннадій Шестак розповів виданню, що його компанія розробила для Disney п’ять моделей, чотири з яких вже затверджено. За 22 роки Ugears – перша компанія, чий бренд Disney погодилися залишити на упаковці поруч із власним.

«Для впізнаваності нашого продукта і нашої країни це дуже важливо», – зазначив Шестак.

Першу партію моделей українська компанія відвантажить вже у вересні, а на полицях 700 фірмових магазинів Disney вони з’являться у листопаді.

«Disney сам до нас постукався. Переговори тривали вісім місяців, нам треба було пройти досить жорсткий аудит. Перевіряли усе – фінансову звітність компанії, робочі місця, проводили інтерв’ю з робітниками без присутності лінійного керівництва. Треба було відповідати близько 400 вимогам для проходження аудиту. І ми пройшли його без жодного зауваження», – підкреслив Геннадій Шестак.

У 2014 році стартап Ugears починав свій шлях на краудфандинговій платформі Kickstarter. Сьогодні це успішна українська компанія з 200 співробітниками. Наразі Ugears виробляє 500 тисяч моделей на рік, які купують люди віком 25+ років по всьому світу. Чверть усієї продукції купують у країнах ЄС, і попит там стабільно зростає.

Нагадаємо, український стартап PatentBot у Гонконгу оцінили у $750 тисяч.

Читайте також

Допомагати українцям – мій обов’язок: канадський хірург Джеймс Рутка
Україна
0 shares0 views

Допомагати українцям – мій обов’язок: канадський хірург Джеймс Рутка

vidia.ua - Чер 20, 2018

Приїхати в Україну з допомогою для канадського лікаря українського походження Джеймса Рутки є обов’язком. Його називають найкращим у світі дитячим нейрохірургом, до якого…

У Польщі запустили проект із працевлаштування українських студентів
Світ
0 shares0 views

У Польщі запустили проект із працевлаштування українських студентів

vidia.ua - Чер 20, 2018

У Польщі запустили офіційний сайт з пошуку легальної роботи для студентів з України та країн Східної Європи. Про це повідомляє Гродамське із посиланням…

У Британії заморозили активи Газпрому через борг Україні
Світ
0 shares0 views

У Британії заморозили активи Газпрому через борг Україні

vidia.ua - Чер 19, 2018

Суд Лондона дозволив заморозку активів російського монополіста компанії Газпром на території Великобританії за клопотанням Національної акціонерної компанії Нафтогаз України. Про це повідомляє Новое…