В Україні стартує проект підготовки агентів змін з молоді діаспори

Громадське об’єднання «Великого Бажайте» при УКУ запрошує молодь діаспори долучитися до нового освітньо-інформаційного проекту «Країна Win Win».

Про це повідомляє VIDIA.

«Країна Win Win» – це двотижнева освітньо-інформаційна програма для активної молоді української діаспори від 18 до 35 років, яка цікавиться подіями і процесами, що відбуваються в Україні, та  готова бути агентами змін. Місія проекту – залучити представників молодої діаспори для розвитку України і просування її інтересів у світі.

Протягом дії програми з 13 по 26 серпня 2018 року учасники матимуть змогу познайомитись з лідерами думок, політиками, реформаторами, серед яких – лідер рок-гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, президент Українського католицького університету Владика Борис Ґудзяк, посол Канади в Україні Роман Ващук, співзасновник легендарного львівського холдингу «!FEST» Андрій Худо, політичний та громадський діяч Віталій Шабунін, співзасновник медіа-проекту «The Ukrainians» Тарас Прокопишин та багато інших.

Учасники програми подорожуватимуть українськими містами та відвідають креативні простори країни, зокрема культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал», а також інші музеї та театри. Організатори пропонують також неймовірну можливість – відсвяткувати разом із українцями 27 рік Незалежності України.

Участь у програмі передбачає створення власного проекту, який в майбутньому зможе впливати на розвиток України. За проектами будуть закріплені ментори, які вже мають досвід реалізації реальних кейсів в Україні.

«Країна Win Win» є багаторазовою програмою, яку планується проводити двічі на рік: літом і зимою. Організатори сподіваються створити активну спільноту, учасники якої будуть агентами культурної дипломатії у світі та сприятимуть укріпленню іміджу України на міжнародній арені.

Детальну інформацію про програму «Країна Win Win» можна знайти за посиланням.

Проект Win-Win організовує громадська організація «Великого Бажайте» – невелика, однак потужна молодіжна та креативна команда, яка працює при Українському католицькому університеті. ГО працює в кількох напрямах: права та гідність людини, всеукраїнський діалог між молоддю, налагодження співпраці між різними секторами суспільства, а також поява лідерів нового зразка.

Читайте також

Допомагати українцям – мій обов’язок: канадський хірург Джеймс Рутка
Україна
0 shares0 views

Допомагати українцям – мій обов’язок: канадський хірург Джеймс Рутка

vidia.ua - Чер 20, 2018

Приїхати в Україну з допомогою для канадського лікаря українського походження Джеймса Рутки є обов’язком. Його називають найкращим у світі дитячим нейрохірургом, до якого…

У Польщі запустили проект із працевлаштування українських студентів
Світ
0 shares0 views

У Польщі запустили проект із працевлаштування українських студентів

vidia.ua - Чер 20, 2018

У Польщі запустили офіційний сайт з пошуку легальної роботи для студентів з України та країн Східної Європи. Про це повідомляє Гродамське із посиланням…

У Британії заморозили активи Газпрому через борг Україні
Світ
0 shares0 views

У Британії заморозили активи Газпрому через борг Україні

vidia.ua - Чер 19, 2018

Суд Лондона дозволив заморозку активів російського монополіста компанії Газпром на території Великобританії за клопотанням Національної акціонерної компанії Нафтогаз України. Про це повідомляє Новое…