В Україні стартує проект підготовки агентів змін з молоді діаспори

Громадське об’єднання «Великого Бажайте» при УКУ запрошує молодь діаспори долучитися до нового освітньо-інформаційного проекту «Країна Win Win».

Про це повідомляє VIDIA.

«Країна Win Win» – це двотижнева освітньо-інформаційна програма для активної молоді української діаспори від 18 до 35 років, яка цікавиться подіями і процесами, що відбуваються в Україні, та  готова бути агентами змін. Місія проекту – залучити представників молодої діаспори для розвитку України і просування її інтересів у світі.

Протягом дії програми з 13 по 26 серпня 2018 року учасники матимуть змогу познайомитись з лідерами думок, політиками, реформаторами, серед яких – лідер рок-гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, президент Українського католицького університету Владика Борис Ґудзяк, посол Канади в Україні Роман Ващук, співзасновник легендарного львівського холдингу «!FEST» Андрій Худо, політичний та громадський діяч Віталій Шабунін, співзасновник медіа-проекту «The Ukrainians» Тарас Прокопишин та багато інших.

Учасники програми подорожуватимуть українськими містами та відвідають креативні простори країни, зокрема культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал», а також інші музеї та театри. Організатори пропонують також неймовірну можливість – відсвяткувати разом із українцями 27 рік Незалежності України.

Участь у програмі передбачає створення власного проекту, який в майбутньому зможе впливати на розвиток України. За проектами будуть закріплені ментори, які вже мають досвід реалізації реальних кейсів в Україні.

«Країна Win Win» є багаторазовою програмою, яку планується проводити двічі на рік: літом і зимою. Організатори сподіваються створити активну спільноту, учасники якої будуть агентами культурної дипломатії у світі та сприятимуть укріпленню іміджу України на міжнародній арені.

Детальну інформацію про програму «Країна Win Win» можна знайти за посиланням.

Проект Win-Win організовує громадська організація «Великого Бажайте» – невелика, однак потужна молодіжна та креативна команда, яка працює при Українському католицькому університеті. ГО працює в кількох напрямах: права та гідність людини, всеукраїнський діалог між молоддю, налагодження співпраці між різними секторами суспільства, а також поява лідерів нового зразка.

Читайте також

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…

В боротьбі за незалежність України: українська діаспора США в роки Першої світової війни
Публікації, Світ, Україна
0 shares0 views

В боротьбі за незалежність України: українська діаспора США в роки Першої світової війни

vidia.ua - Лис 16, 2018

[caption id="attachment_70572" align="aligncenter" width="705"] Члени товариства «Січ» на святкових зборах у Нью-Йорку, 1917 рік.[/caption] У переддень Першої світової війни українська громада США була…

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців
Світ
0 shares0 views

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців

vidia.ua - Жов 11, 2018

12 жовтня в Українському інституті сучасного мистецтва в Чикаго відбудеться відкриття виставки "Сучасна українська графіка", повідомляє VIDIA.ua з посиланням на Генеральне консульство України в…