В Україні стартує проект підготовки агентів змін з молоді діаспори

Громадське об’єднання «Великого Бажайте» при УКУ запрошує молодь діаспори долучитися до нового освітньо-інформаційного проекту «Країна Win Win».

Про це повідомляє VIDIA.

«Країна Win Win» – це двотижнева освітньо-інформаційна програма для активної молоді української діаспори від 18 до 35 років, яка цікавиться подіями і процесами, що відбуваються в Україні, та  готова бути агентами змін. Місія проекту – залучити представників молодої діаспори для розвитку України і просування її інтересів у світі.

Протягом дії програми з 13 по 26 серпня 2018 року учасники матимуть змогу познайомитись з лідерами думок, політиками, реформаторами, серед яких – лідер рок-гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, президент Українського католицького університету Владика Борис Ґудзяк, посол Канади в Україні Роман Ващук, співзасновник легендарного львівського холдингу «!FEST» Андрій Худо, політичний та громадський діяч Віталій Шабунін, співзасновник медіа-проекту «The Ukrainians» Тарас Прокопишин та багато інших.

Учасники програми подорожуватимуть українськими містами та відвідають креативні простори країни, зокрема культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал», а також інші музеї та театри. Організатори пропонують також неймовірну можливість – відсвяткувати разом із українцями 27 рік Незалежності України.

Участь у програмі передбачає створення власного проекту, який в майбутньому зможе впливати на розвиток України. За проектами будуть закріплені ментори, які вже мають досвід реалізації реальних кейсів в Україні.

«Країна Win Win» є багаторазовою програмою, яку планується проводити двічі на рік: літом і зимою. Організатори сподіваються створити активну спільноту, учасники якої будуть агентами культурної дипломатії у світі та сприятимуть укріпленню іміджу України на міжнародній арені.

Детальну інформацію про програму «Країна Win Win» можна знайти за посиланням.

Проект Win-Win організовує громадська організація «Великого Бажайте» – невелика, однак потужна молодіжна та креативна команда, яка працює при Українському католицькому університеті. ГО працює в кількох напрямах: права та гідність людини, всеукраїнський діалог між молоддю, налагодження співпраці між різними секторами суспільства, а також поява лідерів нового зразка.

Читайте також

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору
Україна
0 shares0 views

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору

vidia.ua - Сер 31, 2018

Президент України Петро Порошенко пропонує розірвати договір «Про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Росією», що «з вини Москви вже давно став…

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair
Україна
0 shares0 views

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair

vidia.ua - Сер 31, 2018

Урочистий запуск першого рейсу авіакомпанії Ryanair «Київ-Бориспіль – Берлін-Шенефельд» відбудеться 3 вересня у Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Про це повідомляє VIDIA з посиланням на…

Варфоломій повідомив російського патріарха про впровадження автокефалії в Україні
Світ
0 shares0 views

Варфоломій повідомив російського патріарха про впровадження автокефалії в Україні

vidia.ua - Сер 31, 2018

Сьогодні під час зустрічі у Стамбулі Константинопольський патріарх Варфоломій повідомив Московського патріарха Кирила про впровадження рішення про автокефалію в Україні. З такою заявою…