В Україні стартує проект підготовки агентів змін з молоді діаспори

Громадське об’єднання «Великого Бажайте» при УКУ запрошує молодь діаспори долучитися до нового освітньо-інформаційного проекту «Країна Win Win».

Про це повідомляє VIDIA.

«Країна Win Win» – це двотижнева освітньо-інформаційна програма для активної молоді української діаспори від 18 до 35 років, яка цікавиться подіями і процесами, що відбуваються в Україні, та  готова бути агентами змін. Місія проекту – залучити представників молодої діаспори для розвитку України і просування її інтересів у світі.

Протягом дії програми з 13 по 26 серпня 2018 року учасники матимуть змогу познайомитись з лідерами думок, політиками, реформаторами, серед яких – лідер рок-гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, президент Українського католицького університету Владика Борис Ґудзяк, посол Канади в Україні Роман Ващук, співзасновник легендарного львівського холдингу «!FEST» Андрій Худо, політичний та громадський діяч Віталій Шабунін, співзасновник медіа-проекту «The Ukrainians» Тарас Прокопишин та багато інших.

Учасники програми подорожуватимуть українськими містами та відвідають креативні простори країни, зокрема культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал», а також інші музеї та театри. Організатори пропонують також неймовірну можливість – відсвяткувати разом із українцями 27 рік Незалежності України.

Участь у програмі передбачає створення власного проекту, який в майбутньому зможе впливати на розвиток України. За проектами будуть закріплені ментори, які вже мають досвід реалізації реальних кейсів в Україні.

«Країна Win Win» є багаторазовою програмою, яку планується проводити двічі на рік: літом і зимою. Організатори сподіваються створити активну спільноту, учасники якої будуть агентами культурної дипломатії у світі та сприятимуть укріпленню іміджу України на міжнародній арені.

Детальну інформацію про програму «Країна Win Win» можна знайти за посиланням.

Проект Win-Win організовує громадська організація «Великого Бажайте» – невелика, однак потужна молодіжна та креативна команда, яка працює при Українському католицькому університеті. ГО працює в кількох напрямах: права та гідність людини, всеукраїнський діалог між молоддю, налагодження співпраці між різними секторами суспільства, а також поява лідерів нового зразка.

Читайте також

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії
Важливе, Світ
0 shares0 views

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії

vidia.ua - Лют 06, 2019

9 лютого виповнюється 136 років від дня народження одного з лідерів Української національної революції 1917–1921 рр. та українського еміграційного осередку у Чехословаччині, першого директора…