Глава МЗС Литви пояснив, чому ЧС-2018 в Росії є «дурною ідеєю»

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс розкритикував ідею проведення Чемпіонату світу з футболу в Росії.

Як повідомляє Новое Время, в інтерв’ю виданню BuzzFeed литовський міністр зазначив, що проведення ЧС-2018 в Росії є «дурною ідеєю», оскільки в Росії все пов’язано з політикою.

«Це абсолютно безглуздо, тому що росіяни піднімуть галас і стануть центром тяжіння. Ті, хто наївно вважає, що спорт є тільки спортом, а культура – тільки культурою, помиляються: в Росії все проходить крізь призму політики і вони вже святкують», – сказав він.

Раніше влада Ісландії та Великої Британії оголосили бойкот і не поїдуть на ЧС-2018 в Росії в зв’язку з отруєнням в Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля.

Депутати Європейського парламенту також закликали уряди європейських країн відмовитися від поїздки на Чемпіонат світу з футболу в Росію.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року відбудеться у Росії з 14 червня по 15 липня.

Нагадаємо, українська діаспора Канади заявила у березні, що Росія не має морального права на проведення ЧС-2018. У грудні закликав світ бойкотувати Чемпіонату світу з футболу в Росії також Світовий конгрес українців.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…