Велопробіг українців через США і Канаду стартував із Лос-Анжелесу

Трансконтинентальний велопробіг українців «Чумацький шлях до Північної Америки» урочисто стартував із Лос-Анжелесу 22 травня. Вело-чумаки протягом пробігу подолають понад 10 тисяч кілометрів від узбережжя до узбережжя, завітають у понад 430 міст в 25-ти штатах та провінціях США і Канади.

Про це VIDIA повідомила прес-служба проекту.

У складі команди – 7 хлопців та 1 дівчина родом з Київщини, Херсонщини та Тернопільщини. Українці везуть із собою інновації, презентують Батьківщину на зустрічах із діаспорою, дипломатами, місцевою владою, локальними організаціями та велосипедистами.

Організатори пробігу вже потрапили у Книгу рекордів України за найдовший груповий пробіг під час попереднього соціального проекту – Благодійний велопробігу «Українці в Європі», під час якого було подолано понад 11 тис. кілометрів.

Серед цілей нинішнього велопробігу: покращити імідж та впізнаваність України в Північній Америці, сприяти просуванню інноваційних українських проектів в США, Канаді, та в усьому світі, а також адресно допомогти тим, хто постраждав в результаті війни на Донбасі.

Зокрема, вело-чумаки демонструють дві велосипедні цікавинки із України: електробайк DelFast, що побив світовий рекорд, проїхавши без підзарядки 367 км, та потрапив у Книгу рекордів Гіннеса.

А також – легендарний велосипед «Еней» виробництва заводу «Антонов», завдяки якому українці здобули кілька світових перемог на велоперегонах.

Детальний маршрут і трекінг велопробігу «Чумацький шлях до Північної Америки»: https://bit.ly/2jkhaIZ.

Інформація щодо подій в точках маршруту (поповнюється): https://bit.ly/2HExbnt.

Підтримати проект можна тут: https://bit.ly/2KHSwOD.

Нагадаємо, у Північній Америці організують масштабний велопробіг на підтримку України.

Читайте також

Російський обмудсмен пояснила неможливість обміну Сенцова
Світ
0 shares0 views

Російський обмудсмен пояснила неможливість обміну Сенцова

vidia.ua - Сер 21, 2018

Уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова заявила, що, згідно з законодавством РФ, обмін українського режисера, політв'язня Олег Сенцова неможливий, бо він…

В Україні стартував чемпіонат світу з футболу серед команд діаспори
Україна
0 shares0 views

В Україні стартував чемпіонат світу з футболу серед команд діаспори

vidia.ua - Сер 21, 2018

Сьогодні в Україні стартував VII чемпіонат світу з футболу серед команд української діаспори. У турнірі зіграє 12 збірних з Молдови, Естонії, Білорусі, Ізраїлю,…

Єпископ Борис Ґудзяк отримає премію ім. Василя Стуса
Україна
0 shares0 views

Єпископ Борис Ґудзяк отримає премію ім. Василя Стуса

vidia.ua - Сер 21, 2018

Президент Українського католицького університету Владика Борис Ґудзяк став лауреатом Премії імені В. Стуса 2018 року. Про це повідомляє VIDIA з посиланням на прес-службу…