Велопробіг українців через США і Канаду стартував із Лос-Анжелесу

Трансконтинентальний велопробіг українців «Чумацький шлях до Північної Америки» урочисто стартував із Лос-Анжелесу 22 травня. Вело-чумаки протягом пробігу подолають понад 10 тисяч кілометрів від узбережжя до узбережжя, завітають у понад 430 міст в 25-ти штатах та провінціях США і Канади.

Про це VIDIA повідомила прес-служба проекту.

У складі команди – 7 хлопців та 1 дівчина родом з Київщини, Херсонщини та Тернопільщини. Українці везуть із собою інновації, презентують Батьківщину на зустрічах із діаспорою, дипломатами, місцевою владою, локальними організаціями та велосипедистами.

Організатори пробігу вже потрапили у Книгу рекордів України за найдовший груповий пробіг під час попереднього соціального проекту – Благодійний велопробігу «Українці в Європі», під час якого було подолано понад 11 тис. кілометрів.

Серед цілей нинішнього велопробігу: покращити імідж та впізнаваність України в Північній Америці, сприяти просуванню інноваційних українських проектів в США, Канаді, та в усьому світі, а також адресно допомогти тим, хто постраждав в результаті війни на Донбасі.

Зокрема, вело-чумаки демонструють дві велосипедні цікавинки із України: електробайк DelFast, що побив світовий рекорд, проїхавши без підзарядки 367 км, та потрапив у Книгу рекордів Гіннеса.

А також – легендарний велосипед «Еней» виробництва заводу «Антонов», завдяки якому українці здобули кілька світових перемог на велоперегонах.

Детальний маршрут і трекінг велопробігу «Чумацький шлях до Північної Америки»: https://bit.ly/2jkhaIZ.

Інформація щодо подій в точках маршруту (поповнюється): https://bit.ly/2HExbnt.

Підтримати проект можна тут: https://bit.ly/2KHSwOD.

Нагадаємо, у Північній Америці організують масштабний велопробіг на підтримку України.

Читайте також

Допомагати українцям – мій обов’язок: канадський хірург Джеймс Рутка
Україна
0 shares0 views

Допомагати українцям – мій обов’язок: канадський хірург Джеймс Рутка

vidia.ua - Чер 20, 2018

Приїхати в Україну з допомогою для канадського лікаря українського походження Джеймса Рутки є обов’язком. Його називають найкращим у світі дитячим нейрохірургом, до якого…

У Польщі запустили проект із працевлаштування українських студентів
Світ
0 shares0 views

У Польщі запустили проект із працевлаштування українських студентів

vidia.ua - Чер 20, 2018

У Польщі запустили офіційний сайт з пошуку легальної роботи для студентів з України та країн Східної Європи. Про це повідомляє Гродамське із посиланням…

У Британії заморозили активи Газпрому через борг Україні
Світ
0 shares0 views

У Британії заморозили активи Газпрому через борг Україні

vidia.ua - Чер 19, 2018

Суд Лондона дозволив заморозку активів російського монополіста компанії Газпром на території Великобританії за клопотанням Національної акціонерної компанії Нафтогаз України. Про це повідомляє Новое…