Велопробіг українців через США і Канаду стартував із Лос-Анжелесу

Трансконтинентальний велопробіг українців «Чумацький шлях до Північної Америки» урочисто стартував із Лос-Анжелесу 22 травня. Вело-чумаки протягом пробігу подолають понад 10 тисяч кілометрів від узбережжя до узбережжя, завітають у понад 430 міст в 25-ти штатах та провінціях США і Канади.

Про це VIDIA повідомила прес-служба проекту.

У складі команди – 7 хлопців та 1 дівчина родом з Київщини, Херсонщини та Тернопільщини. Українці везуть із собою інновації, презентують Батьківщину на зустрічах із діаспорою, дипломатами, місцевою владою, локальними організаціями та велосипедистами.

Організатори пробігу вже потрапили у Книгу рекордів України за найдовший груповий пробіг під час попереднього соціального проекту – Благодійний велопробігу «Українці в Європі», під час якого було подолано понад 11 тис. кілометрів.

Серед цілей нинішнього велопробігу: покращити імідж та впізнаваність України в Північній Америці, сприяти просуванню інноваційних українських проектів в США, Канаді, та в усьому світі, а також адресно допомогти тим, хто постраждав в результаті війни на Донбасі.

Зокрема, вело-чумаки демонструють дві велосипедні цікавинки із України: електробайк DelFast, що побив світовий рекорд, проїхавши без підзарядки 367 км, та потрапив у Книгу рекордів Гіннеса.

А також – легендарний велосипед «Еней» виробництва заводу «Антонов», завдяки якому українці здобули кілька світових перемог на велоперегонах.

Детальний маршрут і трекінг велопробігу «Чумацький шлях до Північної Америки»: https://bit.ly/2jkhaIZ.

Інформація щодо подій в точках маршруту (поповнюється): https://bit.ly/2HExbnt.

Підтримати проект можна тут: https://bit.ly/2KHSwOD.

Нагадаємо, у Північній Америці організують масштабний велопробіг на підтримку України.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…