Велопробіг українців через США і Канаду стартував із Лос-Анжелесу

Трансконтинентальний велопробіг українців «Чумацький шлях до Північної Америки» урочисто стартував із Лос-Анжелесу 22 травня. Вело-чумаки протягом пробігу подолають понад 10 тисяч кілометрів від узбережжя до узбережжя, завітають у понад 430 міст в 25-ти штатах та провінціях США і Канади.

Про це VIDIA повідомила прес-служба проекту.

У складі команди – 7 хлопців та 1 дівчина родом з Київщини, Херсонщини та Тернопільщини. Українці везуть із собою інновації, презентують Батьківщину на зустрічах із діаспорою, дипломатами, місцевою владою, локальними організаціями та велосипедистами.

Організатори пробігу вже потрапили у Книгу рекордів України за найдовший груповий пробіг під час попереднього соціального проекту – Благодійний велопробігу «Українці в Європі», під час якого було подолано понад 11 тис. кілометрів.

Серед цілей нинішнього велопробігу: покращити імідж та впізнаваність України в Північній Америці, сприяти просуванню інноваційних українських проектів в США, Канаді, та в усьому світі, а також адресно допомогти тим, хто постраждав в результаті війни на Донбасі.

Зокрема, вело-чумаки демонструють дві велосипедні цікавинки із України: електробайк DelFast, що побив світовий рекорд, проїхавши без підзарядки 367 км, та потрапив у Книгу рекордів Гіннеса.

А також – легендарний велосипед «Еней» виробництва заводу «Антонов», завдяки якому українці здобули кілька світових перемог на велоперегонах.

Детальний маршрут і трекінг велопробігу «Чумацький шлях до Північної Америки»: https://bit.ly/2jkhaIZ.

Інформація щодо подій в точках маршруту (поповнюється): https://bit.ly/2HExbnt.

Підтримати проект можна тут: https://bit.ly/2KHSwOD.

Нагадаємо, у Північній Америці організують масштабний велопробіг на підтримку України.

Читайте також

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців
Світ
0 shares0 views

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців

vidia.ua - Жов 11, 2018

12 жовтня в Українському інституті сучасного мистецтва в Чикаго відбудеться відкриття виставки "Сучасна українська графіка", повідомляє VIDIA.ua з посиланням на Генеральне консульство України в…

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору
Україна
0 shares0 views

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору

vidia.ua - Сер 31, 2018

Президент України Петро Порошенко пропонує розірвати договір «Про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Росією», що «з вини Москви вже давно став…

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair
Україна
0 shares0 views

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair

vidia.ua - Сер 31, 2018

Урочистий запуск першого рейсу авіакомпанії Ryanair «Київ-Бориспіль – Берлін-Шенефельд» відбудеться 3 вересня у Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Про це повідомляє VIDIA з посиланням на…