Українська дизайнерка перетворила вишиванки на світовий тренд

Українська дизайнерка Віта Кін вдихнула у вишиванку нове життя. Її бренд Vyshyvanka by Vita Kin став відомим, а оригінальним одягом від українки хизуються світові знаменитості, повідомляє Максимум.FM.

У 2014 році український стиліст, дизайнер і фотограф Віта Кін придумала сукні-вишиванки, декоровані контрастною вишивкою, які миттєво стали Instagram-феноменом. Вже у 2015 році The Wall Street Journal назвав їх найпопулярнішими літніми сукнями року. Їх зняли головні глянцеві журнали світу, за право їх продавати билися головні світові ритейлери.

Ім’я українки все частіше згадується на сторінках провідних тематичних видань. Наприклад, Harper’s Bazaar зазначив: дизайнер придбала культовий статус. Підтримав таку оцінку і The Telegraph, охрестивши її марку «хітом літа». А редактор Playing Fashion Роберт Міщенко появу Віти серед вітчизняних дизайнерів вважає феноменом.

Льон в Україні дуже хорошої якості, а для вишивки український дизайнер використовує високоякісні нитки з Німеччини.

Свої роботи дизайнер продає через Instagram. Сторінки в соціальній мережі їй вистачило, щоб стати успішною. Тепер клієнткам доводиться чекати по кілька тижнів на бажану вишиванку, яка до того ж коштує більше тисячі фунтів.

Незважаючи на цю популярність, дизайнер заявляє, що не має амбіцій створювати модну імперію, названу своїм ім’ям. Їй цілком комфортно творити в нинішніх умовах, а все, що потрібно – тільки час для створення нових зразків одягу.

«Все, що я хочу робити – це лежати на пляжі сонячним днем, придумувати нові моделі вишиванок та продавати їх в Instagram. Мої умови: 100% передоплата, 21 день очікування, оплата доставки і тільки два розміри на вибір», – зазначила Кін.

Читайте також: Українка одягає у вишиванки мешканок Саудівської Аравії.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…