У передмісті Чикаго відбудеться велике шоу українських танців

Школа танцю Mazurdance з передмістя Чикаго організовує 24 травня великий концерт «Українські танці».

Про це VIDIA повідомили у Генеральному консульстві України в Чикаго.

У програмі концерту – 20 українських танців, які виконуються не тільки на народні мелодії, але й на музику видатних українських класичних та сучасних композиторів: Лисенко, Леонтовича, Гулака-Артемовського, Майбороди, Кос-Анатольського, Зінкевича, Козака, Іващенко, Пападюка. Учасники концерту – студенти-танцюристи різних етнічних груп: білоруси, вірмени, євреї, литовці, росіяни, узбеки, молдавани.

На думку керівника школи Mazurdance Романа Мазура, який понад 60 років присвятив розвитку танцювального мистецтва, геніальна музика українських класичних та сучасних композиторів відкриває безмежне поле танцювальних можливостей. Разом із тим, інтернаціональний склад колективу танцюристів покаже, як представники інших національностей відчувають та виконують українські танці.

Концерт «Українські танці» – четверта і заключна частина музично-танцювального циклу «Мелодії із скрині моєї бабусі» – відбудеться у неділю, 24 червня, o 13.00 у великому концертному залі Stevenson High School за адресою One Stevenson Dr, Lincolnshire, IL 60069.

Вартість квитка – $25. Діти віком до 15 років отримають безкоштовний квиток, якщо завітають на концерт у супроводі дорослих (не менше одного дорослого на одну дитину).

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 847-506-9390, 847-431-1425, або написавши листа на електронну пошту: mazurdance@comcast.net.

Читайте також

У передмісті Чикаго вдруге відбудеться фестиваль «Червона Рута»
Світ
0 shares0 views

У передмісті Чикаго вдруге відбудеться фестиваль «Червона Рута»

vidia.ua - Тра 25, 2018

В місті Палатайн поблизу Чикаго 9-10 червня 2018 року вже вдруге відбудеться фестиваль «Червона рута». Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку…

Нідерланди та Австралія офіційно звинуватили Росію в катастрофі MH17
Світ
0 shares0 views

Нідерланди та Австралія офіційно звинуватили Росію в катастрофі MH17

vidia.ua - Тра 25, 2018

Влада Австралії та Нідерландів офіційно звинуватила Росію в катастрофі літака рейсу MH17 у небі над Донбасом у липні 2014 року. Про це повідомляє…

У Чикаго український автор презентує власні шпигунські мемуари
Світ
0 shares0 views

У Чикаго український автор презентує власні шпигунські мемуари

vidia.ua - Тра 24, 2018

В Українському інституті сучасного мистецтва у Чикаго 25 травня відбудеться презентація книги українця Ярослава Мартинюка «Монте Роза: Мемуари випадкового шпигуна». Про це повідомляє…