У передмісті Чикаго відбудеться велике шоу українських танців

Школа танцю Mazurdance з передмістя Чикаго організовує 24 травня великий концерт «Українські танці».

Про це VIDIA повідомили у Генеральному консульстві України в Чикаго.

У програмі концерту – 20 українських танців, які виконуються не тільки на народні мелодії, але й на музику видатних українських класичних та сучасних композиторів: Лисенко, Леонтовича, Гулака-Артемовського, Майбороди, Кос-Анатольського, Зінкевича, Козака, Іващенко, Пападюка. Учасники концерту – студенти-танцюристи різних етнічних груп: білоруси, вірмени, євреї, литовці, росіяни, узбеки, молдавани.

На думку керівника школи Mazurdance Романа Мазура, який понад 60 років присвятив розвитку танцювального мистецтва, геніальна музика українських класичних та сучасних композиторів відкриває безмежне поле танцювальних можливостей. Разом із тим, інтернаціональний склад колективу танцюристів покаже, як представники інших національностей відчувають та виконують українські танці.

Концерт «Українські танці» – четверта і заключна частина музично-танцювального циклу «Мелодії із скрині моєї бабусі» – відбудеться у неділю, 24 червня, o 13.00 у великому концертному залі Stevenson High School за адресою One Stevenson Dr, Lincolnshire, IL 60069.

Вартість квитка – $25. Діти віком до 15 років отримають безкоштовний квиток, якщо завітають на концерт у супроводі дорослих (не менше одного дорослого на одну дитину).

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 847-506-9390, 847-431-1425, або написавши листа на електронну пошту: mazurdance@comcast.net.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…