У канадському Калгарі відбудеться український фестиваль

У канадському місті Калгарі в провінції Альберта 2-3 червня відбудеться щорічний український фестиваль.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку заходу.

Вже вдев’яте українська діаспора організовує у Калгарі фестиваль, покликаний пригорнути увагу до української громади міста через професійне представлення українського мистецтва, кухні, розваг, культури та гостинності.

«Якщо ви хотіли відвідати бабівських вареників та насолодитися кращими зразками української пісні й танцю у південній Альберті, то ви це знайшли»! – зазначили організатори фестивалю.

Окрім головних подій, на фестивалі можна буде скуштувати спражнє українське пиво, різноманітні горілки, українську вуличну їжу, поспівати традиційних коломийок, а також танцювати до ранку у вирі діджейської музики.

9-й український фестиваль Калгарі відбудеться у суботу і неділю 2-3 червня 2018 року об 11.00 в Acadia Recreation Complex (240 90 Avenue SE).

Квитки на фестиваль можна придбати на вході. Вартість квитків для дорослих (13-64 роки) – $12 на день, для маленьких (6-12 років) – $6 на день, для літніх людей (від 64 років) – $8 на день. Для малюків до 5 років вхід на фестиваль вільний.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті фестивалю.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…