Президента Українського музею у Чикаго відзначено як «Видатного лідера громади 2018»

Культурний альянс Чикаго відзначив президента Українського національного музею Лідію Ткачук нагородою «Видатний лідер громади 2018».

Про це повідомляє VIDIA.

1 травня у Чикаго відбулося святкування 10-річного ювілею Культурного альянсу Чикаго, на якому президента Українського національного музею Лідію Ткачук було відзначено нагородою «Видатний лідер громади 2018» за її багаторічний внесок у розвиток та збагачення культурної спадщини української громади Чикаго.

Культурний альянс Чикаго – це об’єднання музеїв, культурних центрів та історичних спілок національних громад Чикаго, головною місією якого є поєднання, промоція та підтримка їхньої культурної спадщини.

«Що ми успадкували та що передамо нащадкам? Для нас у Культурному альянсі Чикаго і для всіх наших членів та партнерів ці питання є ключовими для поєднання наступного покоління захисників культури з нашим культурним спадком – та передачі їм того, що ми самі успадкували», – зазначили організатори події.

Нагородою «Видатний лідер громади 2018» відзначили також Джин Мішіму, президента Японо-американського історичного товариства. Відзнаку «Культурний чемпіон 2018» отримали куратор напрямку північно-американської антропології при науково-освітньому відділі Філдівського музею природної історії Алака Валі, а також директор Латинського культурного центру та співзасновник Культурного альянсу Чикаго Роза Кабрера.

Лідія Ткачук отримала ступінь магістра з бібліотекознавства в Домініканському університеті, та понад 40 років очолювала бібліотеку при Медичному центрі департаменту ветеранів у Чикаго. У 1994 році Федеральна виконавча рада Чикаго вручила їй нагороду «Видатний працівник року». Останні чотири роки Лідія є президентом Українського національного музею. Під її керівництвом музей брав участь у сотнях громадських та міжкультурних подій. Як віце-президент Фонду «Геноцид Голодомору», вона співпрацювала з Чиказьким університетом, аби включити український геноцид до навчальної програми у Чиказькій державній школі. Лідія також є активним членом Українського конгресового комітету Америки, а в минулому очолювала місцевий «Пласт».

Читайте також: Український інститут Америки відзначив 70-річний ювілей.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…