Президента Українського музею у Чикаго відзначено як «Видатного лідера громади 2018»

Культурний альянс Чикаго відзначив президента Українського національного музею Лідію Ткачук нагородою «Видатний лідер громади 2018».

Про це повідомляє VIDIA.

1 травня у Чикаго відбулося святкування 10-річного ювілею Культурного альянсу Чикаго, на якому президента Українського національного музею Лідію Ткачук було відзначено нагородою «Видатний лідер громади 2018» за її багаторічний внесок у розвиток та збагачення культурної спадщини української громади Чикаго.

Культурний альянс Чикаго – це об’єднання музеїв, культурних центрів та історичних спілок національних громад Чикаго, головною місією якого є поєднання, промоція та підтримка їхньої культурної спадщини.

«Що ми успадкували та що передамо нащадкам? Для нас у Культурному альянсі Чикаго і для всіх наших членів та партнерів ці питання є ключовими для поєднання наступного покоління захисників культури з нашим культурним спадком – та передачі їм того, що ми самі успадкували», – зазначили організатори події.

Нагородою «Видатний лідер громади 2018» відзначили також Джин Мішіму, президента Японо-американського історичного товариства. Відзнаку «Культурний чемпіон 2018» отримали куратор напрямку північно-американської антропології при науково-освітньому відділі Філдівського музею природної історії Алака Валі, а також директор Латинського культурного центру та співзасновник Культурного альянсу Чикаго Роза Кабрера.

Лідія Ткачук отримала ступінь магістра з бібліотекознавства в Домініканському університеті, та понад 40 років очолювала бібліотеку при Медичному центрі департаменту ветеранів у Чикаго. У 1994 році Федеральна виконавча рада Чикаго вручила їй нагороду «Видатний працівник року». Останні чотири роки Лідія є президентом Українського національного музею. Під її керівництвом музей брав участь у сотнях громадських та міжкультурних подій. Як віце-президент Фонду «Геноцид Голодомору», вона співпрацювала з Чиказьким університетом, аби включити український геноцид до навчальної програми у Чиказькій державній школі. Лідія також є активним членом Українського конгресового комітету Америки, а в минулому очолювала місцевий «Пласт».

Читайте також: Український інститут Америки відзначив 70-річний ювілей.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…