Президента Українського музею у Чикаго відзначено як «Видатного лідера громади 2018»

Культурний альянс Чикаго відзначив президента Українського національного музею Лідію Ткачук нагородою «Видатний лідер громади 2018».

Про це повідомляє VIDIA.

1 травня у Чикаго відбулося святкування 10-річного ювілею Культурного альянсу Чикаго, на якому президента Українського національного музею Лідію Ткачук було відзначено нагородою «Видатний лідер громади 2018» за її багаторічний внесок у розвиток та збагачення культурної спадщини української громади Чикаго.

Культурний альянс Чикаго – це об’єднання музеїв, культурних центрів та історичних спілок національних громад Чикаго, головною місією якого є поєднання, промоція та підтримка їхньої культурної спадщини.

«Що ми успадкували та що передамо нащадкам? Для нас у Культурному альянсі Чикаго і для всіх наших членів та партнерів ці питання є ключовими для поєднання наступного покоління захисників культури з нашим культурним спадком – та передачі їм того, що ми самі успадкували», – зазначили організатори події.

Нагородою «Видатний лідер громади 2018» відзначили також Джин Мішіму, президента Японо-американського історичного товариства. Відзнаку «Культурний чемпіон 2018» отримали куратор напрямку північно-американської антропології при науково-освітньому відділі Філдівського музею природної історії Алака Валі, а також директор Латинського культурного центру та співзасновник Культурного альянсу Чикаго Роза Кабрера.

Лідія Ткачук отримала ступінь магістра з бібліотекознавства в Домініканському університеті, та понад 40 років очолювала бібліотеку при Медичному центрі департаменту ветеранів у Чикаго. У 1994 році Федеральна виконавча рада Чикаго вручила їй нагороду «Видатний працівник року». Останні чотири роки Лідія є президентом Українського національного музею. Під її керівництвом музей брав участь у сотнях громадських та міжкультурних подій. Як віце-президент Фонду «Геноцид Голодомору», вона співпрацювала з Чиказьким університетом, аби включити український геноцид до навчальної програми у Чиказькій державній школі. Лідія також є активним членом Українського конгресового комітету Америки, а в минулому очолювала місцевий «Пласт».

Читайте також: Український інститут Америки відзначив 70-річний ювілей.

Читайте також

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців
Світ
0 shares0 views

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців

vidia.ua - Жов 11, 2018

12 жовтня в Українському інституті сучасного мистецтва в Чикаго відбудеться відкриття виставки "Сучасна українська графіка", повідомляє VIDIA.ua з посиланням на Генеральне консульство України в…

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору
Україна
0 shares0 views

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору

vidia.ua - Сер 31, 2018

Президент України Петро Порошенко пропонує розірвати договір «Про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Росією», що «з вини Москви вже давно став…

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair
Україна
0 shares0 views

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair

vidia.ua - Сер 31, 2018

Урочистий запуск першого рейсу авіакомпанії Ryanair «Київ-Бориспіль – Берлін-Шенефельд» відбудеться 3 вересня у Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Про це повідомляє VIDIA з посиланням на…