У лондонському смітті знайшли мощі Святого Климента

У зібраному в центрі Лондона смітті випадково знайшли невеликий шкіряний футляр, що містить фрагмент кістки Святого Климента, який був убитий майже 2 тисячі років тому.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на британське видання The Guardian.

Як повідомляє The Guardian, коробка, спочатку запечатана червоним воском і перев’язана малиновими шнурами, містила фрагмент кістки під скляним куполом зі смужкою паперу з написом «Oss. S Clementis» – кістка Святого Климента.

Реліквію знайшли при сортуванні працівники компанії Enviro Waste, яка збирає комерційне та домашнє сміття у Лондоні. Нажаль, невідомо, звідки саме мощі потрапили до сміття. Наразі компанія вирішує, куди передати унікальну знахідку.

За словами істориків, Святий Климент був убитий приблизно в 100 році нашої ери римським імператором Траяном. Його прив’язали до якоря і кинули в море біля берегів Криму. Доля зробила його покровителем мореплавців.

Вважається, що церква Святого Климента у Римі збудована на фундаменті будинку, де жив святий. Більшість його мощей наразі зберігається у мармуровій труні в абатстві Святого Климента в італійській провінції Абруцці.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…