У лондонському смітті знайшли мощі Святого Климента

У зібраному в центрі Лондона смітті випадково знайшли невеликий шкіряний футляр, що містить фрагмент кістки Святого Климента, який був убитий майже 2 тисячі років тому.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на британське видання The Guardian.

Як повідомляє The Guardian, коробка, спочатку запечатана червоним воском і перев’язана малиновими шнурами, містила фрагмент кістки під скляним куполом зі смужкою паперу з написом «Oss. S Clementis» – кістка Святого Климента.

Реліквію знайшли при сортуванні працівники компанії Enviro Waste, яка збирає комерційне та домашнє сміття у Лондоні. Нажаль, невідомо, звідки саме мощі потрапили до сміття. Наразі компанія вирішує, куди передати унікальну знахідку.

За словами істориків, Святий Климент був убитий приблизно в 100 році нашої ери римським імператором Траяном. Його прив’язали до якоря і кинули в море біля берегів Криму. Доля зробила його покровителем мореплавців.

Вважається, що церква Святого Климента у Римі збудована на фундаменті будинку, де жив святий. Більшість його мощей наразі зберігається у мармуровій труні в абатстві Святого Климента в італійській провінції Абруцці.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…