У США відбудуться благодійні вечори на підтримку Києво-Могилянської Академії

На початку травня у Чикаго і Нью-Йорку відбудуться благодійні вечори на підтримку Національного Університету «Києво-Могилянська Академія».

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку організатора благодійної програми –  Києво-Могилянську фундацію Америки.

Перший благодійний вечір відбудеться 5 травня о 18.00 у Чикаго в Українському культурному центрі за адресою 2247 West Chicago Avenue.

Друга подія відбудеться 6 травня о 16.00 у Нью-Йорку в Українському інституті Америки за адресою 2 East 79th Street.

Головним спікером буде виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Участь також братимуть продюсер та ведучий Голосу Америки Руслан Петричка, співзасновниця благодійної організації RAZOM for Ukraine Люба Шипович та засновник системи державних закупівель ProZorro Олександр Стародубцев.

Києво-Могилянська фундація Америки – це неприбуткова та неурядова організація, метою якої є підтримка Національного Університету «Києво-Могилянська Академія» шляхом волонтерської та філантропічної діяльності для підвищення якості освіти та інновацій у навчанні.

Замовити квитки на благодійні вечори можна тут.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…