Діаспора в Австралії фінансово підтримала українську команду «Ігор нескорених»

Українська діаспора австралійського штату Новий Південний Вельс пожертвувала частину коштів з великоднього базару на підтримку української команди в «Іграх нескорених», які у жовтні цьогоріч пройдуть у Сіднеї.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Цього року весь дохід від великоднього базару призначений для допомоги українській команді, яка братиме участь в «Іграх нескорених» у Сіднеї, а також воїнам-захисникам на сході України», – повідомила голова управи Союзу українок Нового Південного Вельсу Неля Бабінець.

Великодні базари за участю різних громадських організацій проходять у Сіднеї вже майже 60 років. Кожного разу частина зібраних коштів йде на підтримку історичної батьківщини та українознавчої діяльності в Австралії.

На цьогорічному базарі, організованому під керівництвом Марії Костів – уповноваженої від управи Союзу українок штату, можна було придбати паски, писанки, традиційні вироби народної творчості, намиста, листівки, картини, народний і сучасний одяг тощо. Два великодні кошики, наповнені смаколиками, розіграли у лотерею.

За словами почесного консула України в Сіднеї Ярослава Думи, незабаром у столиці Австралії відбудеться ще низка благодійних заходів, а виручені кошти підуть на підтримку участі української команди в «Іграх нескорених 2018».

Нагадаємо, ветеран АТО отримав протези завдяки підтримці української діаспори США.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…