Діаспору запрошують на мiжнародний жіночий бізнес-форум у Києві

Наприкінці квітня в Києві відбудеться ІІ Мiжнародний форум «Бiзнес Woman 2018»,

Про це VIDIA повідомили організатори.

Метою форуму є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України у світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

Форум відбудеться 23 квітня 2018 року у столичному Українському домі.

Участь у форумі братиме близько 1000 жінок з 20 країн світу – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, ЗМІ, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів.

Спікерами будуть медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

Під час форуму запланована церемонія нагородження кращих жінок міжнародної дипломатії, політики, бізнесу та соціальної сфери 2017 року.

Робочі мови форуму – українська, російська та англійська.

Реєстрація учасниць з України закрита, але учасниці з інших країн та діаспори можуть зареєструватися до 11 квітня 2018 року, написавши на пошту businesswoman.if@gmail.com.

Участь в Форумі безкоштовна.

Нагадаємо, минулого серпня у Києві відбувся економічний форум СКУ, де діаспора та урядовці говорили про розвиток та інвестиції.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…