У США відкрилась українська школа боксу

У невеликому містечку Палатайн, що неподалік Чикаго (штат Іллінойс, США) чемпіон України, Європи та світу з таеквондо Іван Костюк почав готувати нове покоління непереможних боксерів у новоствореній школі боксу та кікбоксингу Mmagoal Academy.

Про це Іван Костюк розповів в інтерв’ю VIDIA.

Сам він займається контактними видами спорту з 14 років. Є майстром спорту та неодноразовим чемпіоном України з кікбоксингу, володарем чорного поясу з таеквондо, призером Чемпіонату Європи з таеквондо 2008 року, а також переможцем Кубку Світу з таеквондо 2009 року в місті Орландо (штат Флорида, США).

«Першим моїм натхненням до занять спортом були фільми про героїв бойових мистецтв, — розповів Іван. — Десятирічним хлопцем я почав займатися самостійно. Мріяв стати чемпіоном. В 14 років отримав білий пояс по таеквондо, тоді почалася моя спортивна дорога».

Головним тренером і тепер уже другом для спортсмена став володар 6-го дану, президент Федерації таеквондо України Олег Соловей з Івано-Франківська, у якого Іван і займався десять років.

«З популярністю братів Кличків росла і моя захопленість боксом. Зараз справжнім моїм кумиром є абсолютний чемпіон у напіввазі Василь Ломаченко», — говорить Костюк.

Живучи в Україні, Іван закінчив факультет фізичного виховання Прикарпатського національного університету ім. В Стефаника. Ще студентом виступав у збірній команді Україні та почав тренувати дітей.

«Після перемоги на чемпіонаті Європи я отримав запрошення для участі в Кубку Світу в місті Орландо, штат Флорида. Вирішив залишитись в Америці і тренуватися з кращими спортсменами світу. Перший контракт на професійний бій відбувся в місті Маямі з мексиканським боксером Луїсом Торресом», — каже Костюк.

Після кількох професійних боїв у США він вирішив припинити виступати, аби займатися тренерською діяльністю та ділитися власним досвідом із молодим поколінням спортсменів.

«Зараз наша школа працює у двох містах — Палатайні та Блумінгдейлі, штат Іллінойс. У школі боксу та кікбоксингу Mmagoal Academy займаються діти від 5 до 14 років у молодшій групі та від 14 і старше — у дорослій групі. Наймолодшому учню школи Mmagoal Academy — лише 4 роки».

Тренування у школі міста Палатайн відбуваються у будинку Спілки української молоді, а в Блумінгдейлі — у приміщені Українського центру при церкві Св. Андрія.

У майбутньому — з ростом майстерності спортсменів — Іван Костюк та команда школи планують  створити декілька філій і в інших штатах. Мріють також і про створення окремої федерації бойових мистецтв.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…