Волонтери зі США проінспектують 12 лікарень в Україні, яким надсилатимуть обладнання

Команда проекту Support Hospitals in Ukraine, що займається у США відправкою в Україну медичного обладнання для лікарень, почала підготовку до роботи в 2018-2020 роках. Найближчим часом проект планує розширити географію та охопити нові медичні напрямки — нейрохірургію, педіатрію, онкологію та реабілітацію військових.

Про це VIDIA повідомив волонтер, співзасновник та координатор проекту Віталій Дубіль.

«Ми починали влітку 2014 з метою підтримки лікарень центральних регіонів України (Дніпро, Запоріжжя та Київ), які опікуються військовими та цивільними з зони бойових дій на Донбасі. В наступні кілька років, за підтримки наших донорів та партнерів, ми плануємо розширити географію та охопити нові медичні напрямки», — повідомив Віталій Дубіль.

За його словами, наступні два тижні команда проекту разом з волонтерами та представниками місцевої влади буде проводити перевірку 12 лікарень в таких містах як Київ, Львів, Одеса, Запоріжжя, Житомир, Черкаси, Ірпінь (Київська обл.) та Стрий (Львівська обл.).

Ці медичні заклади були погоджені з партнерами проекту — Razom for Ukraine, Friends of Ukraine Defense Forces Fund та Посольством України в США — як пріоритетні для надання гуманітарної допомоги протягом найближчих кількох років.

«Це робиться з метою перевірки наявності в лікарнях фахівців та інфраструктури для використання коштовного медичного обладнання зі США, що буде надано нашої командою в середньо-терміновому майбутньому», — пояснив Дубіль.

Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит» стала першим медичним закладом, який пройшов таку перевірку.

«Величезна подяка нашим донорам-жертводавцям, без яких ми не змогли б відправляти зі США в лікарні України дороговартісне медичне обладнання безкоштовно для українських медичних закладів. Оскільки гуманітарний проект є некомерційним та неприбутковим, ваша допомога є критично важливою!» — зауважив співзасновник проекту Support Hospitals in Ukraine.

Підтримати проект можна за посиланням: www.uahospitals.org/donate (all donations are tax-deductible in the USA).

Нагадаємо, завдяки гуманітарному проекту Support Hospitals in Ukraine зі США в лікарні України вже доставлено медичного обладнання загальною вартістю більш ніж $1,55 млн.

Додатково про проект читайте: Гуманітарний проект «Підтримка лікарень України» – три роки допомоги. Інфографіка.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…