У Києві з’явилась вулиця Богдана Гаврилишина

Сьогодні, 22 лютого, Київська міська рада прийняла рішення перейменувати вулицю Ванди Василевської у Шевченківському районі столиці на вулицю Богдана Гаврилишина.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на прес-службу ради.

«Насправді, Богдан Гаврилишин вже давно більше, ніж видатний громадський діяч. Він – геніальний представник нової генерації українців. Зважаючи на це, ми перейменовуємо вулицю Ванди Василевської на честь Богдана Гаврилишина. Тим паче, таку ідею підтримують самі кияни. Адже протягом двох місяців на сайті КМДА тривало громадське обговорення щодо відповідного перейменування. І таку ідею підтримали 769 осіб із 955», – зазначив заступник міського голови та секретар Київради Володимир Прокопів.

Богдан Гаврилишин – видатний економіст, член Римського клубу, один із засновників міжнародного економічного форуму в Давосі, багаторічний керівник Міжнародного інституту менеджменту в Женеві, наставник і радник президентів і прем’єр-міністрів багатьох країн, довічний пластун. Коли розпався Радянський Союз, професор Гаврилишин відійшов від керівництва Міжнародним інститутом менеджменту в Женеві, щоб допомогти незалежній Україні використовувати можливості, що відкрилися перед молодою державою.

Богдан Гаврилишин пішов з життя 24 жовтня 2016 році в 90-річному віці.

Вулиця, яку пропонується перейменувати на честь відомого українського економіста, розташована у безпосередній близькості до Міжнародного інституту менеджменту – першої бізнес-школи в СРСР, яку Богдан Гаврилишин заснував ще у 1988 році.

Ванда Василевська (1905 – 1964) – польська письменниця, українська радянська громадська діячка, тричі лауреатка Сталінської премії.

Нагадаємо, петицію про вулицю Ванди Василевської в Шевченківському районі на вулицю Богдана Гаврилишина було подано до Київської міської ради ще у листопаді 2016 року.

 

Фото: The Ukrainians

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…