У Києві з’явилась вулиця Богдана Гаврилишина

Сьогодні, 22 лютого, Київська міська рада прийняла рішення перейменувати вулицю Ванди Василевської у Шевченківському районі столиці на вулицю Богдана Гаврилишина.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на прес-службу ради.

«Насправді, Богдан Гаврилишин вже давно більше, ніж видатний громадський діяч. Він – геніальний представник нової генерації українців. Зважаючи на це, ми перейменовуємо вулицю Ванди Василевської на честь Богдана Гаврилишина. Тим паче, таку ідею підтримують самі кияни. Адже протягом двох місяців на сайті КМДА тривало громадське обговорення щодо відповідного перейменування. І таку ідею підтримали 769 осіб із 955», – зазначив заступник міського голови та секретар Київради Володимир Прокопів.

Богдан Гаврилишин – видатний економіст, член Римського клубу, один із засновників міжнародного економічного форуму в Давосі, багаторічний керівник Міжнародного інституту менеджменту в Женеві, наставник і радник президентів і прем’єр-міністрів багатьох країн, довічний пластун. Коли розпався Радянський Союз, професор Гаврилишин відійшов від керівництва Міжнародним інститутом менеджменту в Женеві, щоб допомогти незалежній Україні використовувати можливості, що відкрилися перед молодою державою.

Богдан Гаврилишин пішов з життя 24 жовтня 2016 році в 90-річному віці.

Вулиця, яку пропонується перейменувати на честь відомого українського економіста, розташована у безпосередній близькості до Міжнародного інституту менеджменту – першої бізнес-школи в СРСР, яку Богдан Гаврилишин заснував ще у 1988 році.

Ванда Василевська (1905 – 1964) – польська письменниця, українська радянська громадська діячка, тричі лауреатка Сталінської премії.

Нагадаємо, петицію про вулицю Ванди Василевської в Шевченківському районі на вулицю Богдана Гаврилишина було подано до Київської міської ради ще у листопаді 2016 року.

 

Фото: The Ukrainians

Читайте також

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців
Світ
0 shares0 views

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців

vidia.ua - Жов 11, 2018

12 жовтня в Українському інституті сучасного мистецтва в Чикаго відбудеться відкриття виставки "Сучасна українська графіка", повідомляє VIDIA.ua з посиланням на Генеральне консульство України в…

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору
Україна
0 shares0 views

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору

vidia.ua - Сер 31, 2018

Президент України Петро Порошенко пропонує розірвати договір «Про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Росією», що «з вини Москви вже давно став…

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair
Україна
0 shares0 views

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair

vidia.ua - Сер 31, 2018

Урочистий запуск першого рейсу авіакомпанії Ryanair «Київ-Бориспіль – Берлін-Шенефельд» відбудеться 3 вересня у Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Про це повідомляє VIDIA з посиланням на…