У Києві з’явилась вулиця Богдана Гаврилишина

Сьогодні, 22 лютого, Київська міська рада прийняла рішення перейменувати вулицю Ванди Василевської у Шевченківському районі столиці на вулицю Богдана Гаврилишина.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на прес-службу ради.

«Насправді, Богдан Гаврилишин вже давно більше, ніж видатний громадський діяч. Він – геніальний представник нової генерації українців. Зважаючи на це, ми перейменовуємо вулицю Ванди Василевської на честь Богдана Гаврилишина. Тим паче, таку ідею підтримують самі кияни. Адже протягом двох місяців на сайті КМДА тривало громадське обговорення щодо відповідного перейменування. І таку ідею підтримали 769 осіб із 955», – зазначив заступник міського голови та секретар Київради Володимир Прокопів.

Богдан Гаврилишин – видатний економіст, член Римського клубу, один із засновників міжнародного економічного форуму в Давосі, багаторічний керівник Міжнародного інституту менеджменту в Женеві, наставник і радник президентів і прем’єр-міністрів багатьох країн, довічний пластун. Коли розпався Радянський Союз, професор Гаврилишин відійшов від керівництва Міжнародним інститутом менеджменту в Женеві, щоб допомогти незалежній Україні використовувати можливості, що відкрилися перед молодою державою.

Богдан Гаврилишин пішов з життя 24 жовтня 2016 році в 90-річному віці.

Вулиця, яку пропонується перейменувати на честь відомого українського економіста, розташована у безпосередній близькості до Міжнародного інституту менеджменту – першої бізнес-школи в СРСР, яку Богдан Гаврилишин заснував ще у 1988 році.

Ванда Василевська (1905 – 1964) – польська письменниця, українська радянська громадська діячка, тричі лауреатка Сталінської премії.

Нагадаємо, петицію про вулицю Ванди Василевської в Шевченківському районі на вулицю Богдана Гаврилишина було подано до Київської міської ради ще у листопаді 2016 року.

 

Фото: The Ukrainians

Читайте також

Діаспора зі Швейцарії передала допомогу українським дитбудинкам
Світ
0 shares0 views

Діаспора зі Швейцарії передала допомогу українським дитбудинкам

vidia.ua - Кві 20, 2018

Українська діаспора у Швейцарії передала гуманітарну допомогу з 90 кг одягу двом дитячим будинкам, які знаходяться у Сумах та Харкові. Про це повідомляє…

«Викрадена принцеса» за місяць світового прокату зібрала майже $2.5 млн
Україна
0 shares0 views

«Викрадена принцеса» за місяць світового прокату зібрала майже $2.5 млн

vidia.ua - Кві 20, 2018

Загальносвітові збори мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (The Stolen Princess) становили майже $2.5 млн. Мультфільм став найкасовішим фільмом українського виробництва за часів…

Український дитячий дует підкорив американську сцену
Світ
0 shares0 views

Український дитячий дует підкорив американську сцену

vidia.ua - Кві 20, 2018

Повітряні гімнасти з Харкова Катя Бускандзе і Микита Бичков вразили глядачів американського телешоу Little Big Shots. Відеозапис їхнього виступу набрав більше двадцяти мільйонів…