Музей української діаспори в Києві запрошує на Sikorsky mini-fest

У неділю, 18 лютого, з 12:00 до 16:00 в Музеї української діаспори у Києві відбудеться Sikorsky mini-fest, присвячений відомому авіаконструктору та винахіднику гвинтокрила, киянину Ігорю Сікорському.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку музею.

«Протягом чотирьох годин фесту в межах виставки «Наш Сікорський» триватиме серія екскурсій-квестів, а на музейному горищі діятиме імпровізована «Майстерня Сікорського», – йдеться у повідомленні.

Під час екскурсій можна буде дізнатися про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора, побачити відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків та гелікоптерів, а також переглянути короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром.

«Завершиться екскурсія квестом «Талісман Сікорського». Виконавши усі завдання, учасники віднайдуть щасливий капелюх авіаконструктора та матимуть змогу зробити у ньому селфі», – повідомляють організатори заходу.

В імпровізованій «Майстерні Сікорського» відбудуться майстер-класи по моделюванню й дизайну літальних апаратів, де діти зможуть створити власні літачки та міні-гелікоптери і забрати із собою на пам’ять.

Розклад екскурсій: 12:00-12:30; 13:00-13:30; 14:00-14:30.

Вартість екскурсії та квесту – 50 грн., майстер-класу із моделювання гелікоптера – 60 грн., майстер-класу із моделювання літака – 60 грн.

Нагадаємо, у січні в Музеї української діаспори в Києві відбулася виставка та майстер-клас за мотивами творчості української художниці Марії Примаченко.

Читайте також

Найкращі нейрохірурги Канади робитимуть операції хворим дітям у Львові
Україна
0 shares0 views

Найкращі нейрохірурги Канади робитимуть операції хворим дітям у Львові

vidia.ua - Чер 15, 2018

Найращі нейрохірурги та неонатологи Канади приїдуть до Львова, щоб консультувати та оперувати маленьких українців. Про це повідомляє VIDIA з посиланням на прес-службу Львівської міської…

Супрун анонсувала перехід лікарів на ліцензії
Україна
0 shares0 views

Супрун анонсувала перехід лікарів на ліцензії

vidia.ua - Чер 15, 2018

Міністерство охорони здоров'я презентувало концепцію ліцензування професійної діяльності лікарів. Про це повідомляє Укрінформ. «Ліцензування лікарів дасть пацієнтам можливість зрозуміти, що людина, яка має…

Штат Іллінойс оголосив 2018-ий роком пам’яті жертв Голодомору в Україні
Важливе, Світ
0 shares0 views

Штат Іллінойс оголосив 2018-ий роком пам’яті жертв Голодомору в Україні

vidia.ua - Чер 15, 2018

Американський штат Іллінойс оголосив 2018 рік роком пам'яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 рр. Про це повідомляє Громадське з посиланням на посольство України…