Музей української діаспори в Києві запрошує на Sikorsky mini-fest

У неділю, 18 лютого, з 12:00 до 16:00 в Музеї української діаспори у Києві відбудеться Sikorsky mini-fest, присвячений відомому авіаконструктору та винахіднику гвинтокрила, киянину Ігорю Сікорському.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку музею.

«Протягом чотирьох годин фесту в межах виставки «Наш Сікорський» триватиме серія екскурсій-квестів, а на музейному горищі діятиме імпровізована «Майстерня Сікорського», – йдеться у повідомленні.

Під час екскурсій можна буде дізнатися про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора, побачити відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків та гелікоптерів, а також переглянути короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром.

«Завершиться екскурсія квестом «Талісман Сікорського». Виконавши усі завдання, учасники віднайдуть щасливий капелюх авіаконструктора та матимуть змогу зробити у ньому селфі», – повідомляють організатори заходу.

В імпровізованій «Майстерні Сікорського» відбудуться майстер-класи по моделюванню й дизайну літальних апаратів, де діти зможуть створити власні літачки та міні-гелікоптери і забрати із собою на пам’ять.

Розклад екскурсій: 12:00-12:30; 13:00-13:30; 14:00-14:30.

Вартість екскурсії та квесту – 50 грн., майстер-класу із моделювання гелікоптера – 60 грн., майстер-класу із моделювання літака – 60 грн.

Нагадаємо, у січні в Музеї української діаспори в Києві відбулася виставка та майстер-клас за мотивами творчості української художниці Марії Примаченко.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…