«Історична правда» зібрала 1 млн гривень і продовжить роботу

Онлайн-ресурс «Історична правда» в межах оголошеного у серпні звернення про підтримку зібрав понад 1 млн. гривень і продовжить свою роботу.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на сайт проекту.

22 серпня 2017 року проект оголосив кампанію збору коштів «Від Незалежності до Незалежності» з метою зібрати 1 млн. гривень від 26-го Дня Незалежності 24 серпня 2017 року до 100-річчя проголошення Незалежності УНР 22 січня 2018 року.

За словами авторів проекту, під час краудфандингової кампанії під гаслом «Закритися чи змінитися?» їх надихав приклад Українського Гарварду, який у 1960-1970-х роках зібрав кілька мільйонів доларів, необхідних для діяльності й розвитку наукового інституту, а також приклад Українського Католицького університету, який демонструє, що можна створити якісне освітнє й громадянське середовище без жодної підтримки з державного бюджету.

В обидвох випадках інституції засновували так звані «вічні фонди» – ендаументи, які акумулювали кошти жертводавців, але не витрачали їх, а вкладали з метою отримання невеликого, але стабільного доходу, з якого фінансувалася їхня повсякденна робота.

За 5 місяців кампанії проект підтримали 971 жертводавців з України, США, Канади, Великобританії, Німеччини, Литви і навіть Ісландії.

«Ми щасливі, що за понад сім років життя й діяльності «Історичної правди» здобули таку репутацію, яка промовляла до українців у багатьох країнах світу – якщо ці хлопці кажуть, що потребують допомоги, то чому б їм не допомогти?» – підкреслив Вахтанг Кіпіані, один з засновників «Історичної правди».

Автори зауважують, що для стабільної роботи проекту потрібно більше коштів. Адже зібраний мільйон, покладений на депозит в один з державних банків, даватиме щомісячно 12-13 тис. гривень, що недостатньо для роботи повноцінної редакції. Тому у планах проекту – продовження краудфандингової кампанії для збору додаткових 2 млн. гривень.

Проект «Історична правда» обіцяє більше цікавого історичного контенту та нові спецпроекти, зокрема про українську революцію 1917-1921 років, про український визвольний рух, про історію взаємовпливів українців і євреїв та ін.

Долучитися до підтримки проекту можна за реквізитами, вказаними у повідомленні.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…