На найбільшій у світі виставці споживчої електроніки буде український павільйон

Сьогодні у Лас-Вегасі відкривається CES 2018 – найбільша у світі виставка споживчої електроніки. На виставці буде представлено український павільйон, повідомляє Голос Америки.

«Цього року в український павільйон ми привезли 10 компаній, і всього ми очікуємо більше 20 українських стартапів на CES. Компанії дуже різноманітні – від віртуальної реальності до «розумного будинку», – повідомила ініціатор українського павільйону та виконавчий директор Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA) Ольга Афанасьєва.

Українські розробки вже було представлено низці європейських та американських інвесторів, і деякі з них проявили зацікавлення.

Ідея організувати український павільйон на CES виникла у UVCA три роки тому. Тоді на CES було представлено лише одну-дві українські компанії, які приїхали самостійно. Але більшість українських стартапів не могли самі профінансувати та зогранізувати власну участь у виставці. Афанасьєва звернулася з ідеєю українського павільйону до Western NIS Enterprise Fund, які з радістю підтримали її.

«Кількість українських компаній, продукція яких відповідає профілю CES, збільшується. Цього року ми отримали близько 60 заявок, які не повторювалися з минулого року. Вони відповідають сучасним трендам, які будуть популярними цього року на CES, зокрема, штучний інтелект та «розумний будинок», – зазначила Афанасьєва.

Останні роки презентація українських розробників на CES була виключно приватною ініціативою. Цього року відкриття українського павільйону відвідає Міністр фінансів України Олександр Данилюк, тож Ольга Афанасьєва сподівається на державну підтримку українського представництва на майбутніх виставках CES.

Читайте також про 10 стартапів, що змусили світ говорити про Україну в 2017-му.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…