На найбільшій у світі виставці споживчої електроніки буде український павільйон

Сьогодні у Лас-Вегасі відкривається CES 2018 – найбільша у світі виставка споживчої електроніки. На виставці буде представлено український павільйон, повідомляє Голос Америки.

«Цього року в український павільйон ми привезли 10 компаній, і всього ми очікуємо більше 20 українських стартапів на CES. Компанії дуже різноманітні – від віртуальної реальності до «розумного будинку», – повідомила ініціатор українського павільйону та виконавчий директор Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA) Ольга Афанасьєва.

Українські розробки вже було представлено низці європейських та американських інвесторів, і деякі з них проявили зацікавлення.

Ідея організувати український павільйон на CES виникла у UVCA три роки тому. Тоді на CES було представлено лише одну-дві українські компанії, які приїхали самостійно. Але більшість українських стартапів не могли самі профінансувати та зогранізувати власну участь у виставці. Афанасьєва звернулася з ідеєю українського павільйону до Western NIS Enterprise Fund, які з радістю підтримали її.

«Кількість українських компаній, продукція яких відповідає профілю CES, збільшується. Цього року ми отримали близько 60 заявок, які не повторювалися з минулого року. Вони відповідають сучасним трендам, які будуть популярними цього року на CES, зокрема, штучний інтелект та «розумний будинок», – зазначила Афанасьєва.

Останні роки презентація українських розробників на CES була виключно приватною ініціативою. Цього року відкриття українського павільйону відвідає Міністр фінансів України Олександр Данилюк, тож Ольга Афанасьєва сподівається на державну підтримку українського представництва на майбутніх виставках CES.

Читайте також про 10 стартапів, що змусили світ говорити про Україну в 2017-му.

Читайте також

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців
Світ
0 shares0 views

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців

vidia.ua - Жов 11, 2018

12 жовтня в Українському інституті сучасного мистецтва в Чикаго відбудеться відкриття виставки "Сучасна українська графіка", повідомляє VIDIA.ua з посиланням на Генеральне консульство України в…

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору
Україна
0 shares0 views

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору

vidia.ua - Сер 31, 2018

Президент України Петро Порошенко пропонує розірвати договір «Про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Росією», що «з вини Москви вже давно став…

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair
Україна
0 shares0 views

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair

vidia.ua - Сер 31, 2018

Урочистий запуск першого рейсу авіакомпанії Ryanair «Київ-Бориспіль – Берлін-Шенефельд» відбудеться 3 вересня у Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Про це повідомляє VIDIA з посиланням на…