На найбільшій у світі виставці споживчої електроніки буде український павільйон

Сьогодні у Лас-Вегасі відкривається CES 2018 – найбільша у світі виставка споживчої електроніки. На виставці буде представлено український павільйон, повідомляє Голос Америки.

«Цього року в український павільйон ми привезли 10 компаній, і всього ми очікуємо більше 20 українських стартапів на CES. Компанії дуже різноманітні – від віртуальної реальності до «розумного будинку», – повідомила ініціатор українського павільйону та виконавчий директор Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA) Ольга Афанасьєва.

Українські розробки вже було представлено низці європейських та американських інвесторів, і деякі з них проявили зацікавлення.

Ідея організувати український павільйон на CES виникла у UVCA три роки тому. Тоді на CES було представлено лише одну-дві українські компанії, які приїхали самостійно. Але більшість українських стартапів не могли самі профінансувати та зогранізувати власну участь у виставці. Афанасьєва звернулася з ідеєю українського павільйону до Western NIS Enterprise Fund, які з радістю підтримали її.

«Кількість українських компаній, продукція яких відповідає профілю CES, збільшується. Цього року ми отримали близько 60 заявок, які не повторювалися з минулого року. Вони відповідають сучасним трендам, які будуть популярними цього року на CES, зокрема, штучний інтелект та «розумний будинок», – зазначила Афанасьєва.

Останні роки презентація українських розробників на CES була виключно приватною ініціативою. Цього року відкриття українського павільйону відвідає Міністр фінансів України Олександр Данилюк, тож Ольга Афанасьєва сподівається на державну підтримку українського представництва на майбутніх виставках CES.

Читайте також про 10 стартапів, що змусили світ говорити про Україну в 2017-му.

Читайте також

У передмісті Чикаго вдруге відбудеться фестиваль «Червона Рута»
Світ
0 shares0 views

У передмісті Чикаго вдруге відбудеться фестиваль «Червона Рута»

vidia.ua - Тра 25, 2018

В місті Палатайн поблизу Чикаго 9-10 червня 2018 року вже вдруге відбудеться фестиваль «Червона рута». Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку…

Нідерланди та Австралія офіційно звинуватили Росію в катастрофі MH17
Світ
0 shares0 views

Нідерланди та Австралія офіційно звинуватили Росію в катастрофі MH17

vidia.ua - Тра 25, 2018

Влада Австралії та Нідерландів офіційно звинуватила Росію в катастрофі літака рейсу MH17 у небі над Донбасом у липні 2014 року. Про це повідомляє…

У Чикаго український автор презентує власні шпигунські мемуари
Світ
0 shares0 views

У Чикаго український автор презентує власні шпигунські мемуари

vidia.ua - Тра 24, 2018

В Українському інституті сучасного мистецтва у Чикаго 25 травня відбудеться презентація книги українця Ярослава Мартинюка «Монте Роза: Мемуари випадкового шпигуна». Про це повідомляє…