Україно-американський благодійний проект «Незабутня Квітка» рятує жінок України

У неділю, 3 грудня, в Українському народному домі Нью-Йорку україно-американський благодійний проект «Незабутня Квітка» з нагоди свого десятиріччя організував музичне дійство. Про це повідомляє Міст Online.

Благодійний проект «Незабутня Квітка» присвячений пам’яті відомої співачки Квітки Цісик, котра померла від раку грудей 1998 року. Проект передбачає збір коштів для профілактики та лікування раку молочної залози серед жінок України. Завдяки цій ініціативі було куплено пересувний мамограф для Вінниччини. Організатори ставлять за мету придбання мамографів для Київського, Одеського та Львівського онкоцентрів.

Засновник та організатор проекту Алекс Гутмахер розповів про Квітку Цісик, про благодійний проект, про учасників музичного дійства, яке почалося з виконання національних гімнів США й України у виконанні солістки Софі Фрезер з Маямі й усієї зали. На музичній частині дійства співали заслужена артистка України Людмила Фесенко, переможниця фестивалю ім. Богдана Весоловського Стефанія Романюк із Канади, Софі Фрезер із Флориди, віртуозно грав на скрипці Валерій Жмуд, а Алекс Гутмахер зіграв на фортепіано композицію в пам’ять Квітки Цісик і прочитав свої вірші.

Після концерту відбувся показ відеофільмів про Квітку Цісик та її родину, про концерт на її честь в Київській опері, про допомогу жінкам Вінниччини завдяки автомамографу, про фестиваль «Дні українсько-американської культурної спадщини» в Нью-Йорку. В імпровізованій книгарні гості купували українські книжки.

Проведенню музичного дійства сприяли Українська американська координаційна рада, Українська федеральна кредитова кооператива «Самопоміч», громадська організація «Незабутня Квітка» зі Львова й ArtEmes Enterteinment Productions за підтримки Міністерства культури України.

Нагадаємо, у Нью-Йорку та Чикаго відбулися благодійні вечори на підтримку УКУ.

Читайте також

У передмісті Чикаго вдруге відбудеться фестиваль «Червона Рута»
Світ
0 shares0 views

У передмісті Чикаго вдруге відбудеться фестиваль «Червона Рута»

vidia.ua - Тра 25, 2018

В місті Палатайн поблизу Чикаго 9-10 червня 2018 року вже вдруге відбудеться фестиваль «Червона рута». Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку…

Нідерланди та Австралія офіційно звинуватили Росію в катастрофі MH17
Світ
0 shares0 views

Нідерланди та Австралія офіційно звинуватили Росію в катастрофі MH17

vidia.ua - Тра 25, 2018

Влада Австралії та Нідерландів офіційно звинуватила Росію в катастрофі літака рейсу MH17 у небі над Донбасом у липні 2014 року. Про це повідомляє…

У Чикаго український автор презентує власні шпигунські мемуари
Світ
0 shares0 views

У Чикаго український автор презентує власні шпигунські мемуари

vidia.ua - Тра 24, 2018

В Українському інституті сучасного мистецтва у Чикаго 25 травня відбудеться презентація книги українця Ярослава Мартинюка «Монте Роза: Мемуари випадкового шпигуна». Про це повідомляє…