Україно-американський благодійний проект «Незабутня Квітка» рятує жінок України

У неділю, 3 грудня, в Українському народному домі Нью-Йорку україно-американський благодійний проект «Незабутня Квітка» з нагоди свого десятиріччя організував музичне дійство. Про це повідомляє Міст Online.

Благодійний проект «Незабутня Квітка» присвячений пам’яті відомої співачки Квітки Цісик, котра померла від раку грудей 1998 року. Проект передбачає збір коштів для профілактики та лікування раку молочної залози серед жінок України. Завдяки цій ініціативі було куплено пересувний мамограф для Вінниччини. Організатори ставлять за мету придбання мамографів для Київського, Одеського та Львівського онкоцентрів.

Засновник та організатор проекту Алекс Гутмахер розповів про Квітку Цісик, про благодійний проект, про учасників музичного дійства, яке почалося з виконання національних гімнів США й України у виконанні солістки Софі Фрезер з Маямі й усієї зали. На музичній частині дійства співали заслужена артистка України Людмила Фесенко, переможниця фестивалю ім. Богдана Весоловського Стефанія Романюк із Канади, Софі Фрезер із Флориди, віртуозно грав на скрипці Валерій Жмуд, а Алекс Гутмахер зіграв на фортепіано композицію в пам’ять Квітки Цісик і прочитав свої вірші.

Після концерту відбувся показ відеофільмів про Квітку Цісик та її родину, про концерт на її честь в Київській опері, про допомогу жінкам Вінниччини завдяки автомамографу, про фестиваль «Дні українсько-американської культурної спадщини» в Нью-Йорку. В імпровізованій книгарні гості купували українські книжки.

Проведенню музичного дійства сприяли Українська американська координаційна рада, Українська федеральна кредитова кооператива «Самопоміч», громадська організація «Незабутня Квітка» зі Львова й ArtEmes Enterteinment Productions за підтримки Міністерства культури України.

Нагадаємо, у Нью-Йорку та Чикаго відбулися благодійні вечори на підтримку УКУ.

Читайте також

Російський обмудсмен пояснила неможливість обміну Сенцова
Світ
0 shares0 views

Російський обмудсмен пояснила неможливість обміну Сенцова

vidia.ua - Сер 21, 2018

Уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова заявила, що, згідно з законодавством РФ, обмін українського режисера, політв'язня Олег Сенцова неможливий, бо він…

В Україні стартував чемпіонат світу з футболу серед команд діаспори
Україна
0 shares0 views

В Україні стартував чемпіонат світу з футболу серед команд діаспори

vidia.ua - Сер 21, 2018

Сьогодні в Україні стартував VII чемпіонат світу з футболу серед команд української діаспори. У турнірі зіграє 12 збірних з Молдови, Естонії, Білорусі, Ізраїлю,…

Єпископ Борис Ґудзяк отримає премію ім. Василя Стуса
Україна
0 shares0 views

Єпископ Борис Ґудзяк отримає премію ім. Василя Стуса

vidia.ua - Сер 21, 2018

Президент Українського католицького університету Владика Борис Ґудзяк став лауреатом Премії імені В. Стуса 2018 року. Про це повідомляє VIDIA з посиланням на прес-службу…