Україно-американський благодійний проект «Незабутня Квітка» рятує жінок України

У неділю, 3 грудня, в Українському народному домі Нью-Йорку україно-американський благодійний проект «Незабутня Квітка» з нагоди свого десятиріччя організував музичне дійство. Про це повідомляє Міст Online.

Благодійний проект «Незабутня Квітка» присвячений пам’яті відомої співачки Квітки Цісик, котра померла від раку грудей 1998 року. Проект передбачає збір коштів для профілактики та лікування раку молочної залози серед жінок України. Завдяки цій ініціативі було куплено пересувний мамограф для Вінниччини. Організатори ставлять за мету придбання мамографів для Київського, Одеського та Львівського онкоцентрів.

Засновник та організатор проекту Алекс Гутмахер розповів про Квітку Цісик, про благодійний проект, про учасників музичного дійства, яке почалося з виконання національних гімнів США й України у виконанні солістки Софі Фрезер з Маямі й усієї зали. На музичній частині дійства співали заслужена артистка України Людмила Фесенко, переможниця фестивалю ім. Богдана Весоловського Стефанія Романюк із Канади, Софі Фрезер із Флориди, віртуозно грав на скрипці Валерій Жмуд, а Алекс Гутмахер зіграв на фортепіано композицію в пам’ять Квітки Цісик і прочитав свої вірші.

Після концерту відбувся показ відеофільмів про Квітку Цісик та її родину, про концерт на її честь в Київській опері, про допомогу жінкам Вінниччини завдяки автомамографу, про фестиваль «Дні українсько-американської культурної спадщини» в Нью-Йорку. В імпровізованій книгарні гості купували українські книжки.

Проведенню музичного дійства сприяли Українська американська координаційна рада, Українська федеральна кредитова кооператива «Самопоміч», громадська організація «Незабутня Квітка» зі Львова й ArtEmes Enterteinment Productions за підтримки Міністерства культури України.

Нагадаємо, у Нью-Йорку та Чикаго відбулися благодійні вечори на підтримку УКУ.

Читайте також

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…

В боротьбі за незалежність України: українська діаспора США в роки Першої світової війни
Публікації, Світ, Україна
0 shares0 views

В боротьбі за незалежність України: українська діаспора США в роки Першої світової війни

vidia.ua - Лис 16, 2018

[caption id="attachment_70572" align="aligncenter" width="705"] Члени товариства «Січ» на святкових зборах у Нью-Йорку, 1917 рік.[/caption] У переддень Першої світової війни українська громада США була…

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців
Світ
0 shares0 views

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців

vidia.ua - Жов 11, 2018

12 жовтня в Українському інституті сучасного мистецтва в Чикаго відбудеться відкриття виставки "Сучасна українська графіка", повідомляє VIDIA.ua з посиланням на Генеральне консульство України в…