Учасниці АТО з Росії Юлії Толопі втретє відмовили в українському громадянстві

Громадянка Росії Юлія Толопа, яка брала участь у бойових діях на Донбасі на боці ЗСУ, вимушена повернутись до Росії через відмову Державної міграційної служби у наданні їй громадянства.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на Facebook Толопи.

«Завтра я вимушено повертаюсь в Росію. Це вимога української міграційної служби. Втретє вони відмовили мені на підставі того, що в мене немає довідки про несудимість з РФ. В Росії мене розшукує ФСБ», – написала вона.

Толопа пояснила, що вона приїхала на Донбас з Росії і вступила у ЗСУ добровольцем.

«Була спершу штурмовиком, командиром БМП, звільняла Луганщину. Потім займалась аеророзвідкою. Поранення, контузії», – пише вона.

За її словами, депутатські запити, подання на імя президента від міністра не принесли результатів у намаганні отримати українське громадянство.

«Мене посилають на територію РФ, в російське консульство просити довідку про несудимість», – каже Толопа.

Вона побоюється, що її можуть затримати співробітники ФСБ.

Юлія Толопа відома за позивним «Валькірія».

Читайте також

В Афінах відзначили 20-річчя виходу першої української газети Греції
Світ
0 shares0 views

В Афінах відзначили 20-річчя виходу першої української газети Греції

vidia.ua - Гру 12, 2017

9 грудня в Афінах відбулася міжнародна конференція «Українське друковане слово за кордоном. Українські ЗМІ в Греції», присвячена 20-й річниці виходу в світ першої…

Чеські доброчинці зібрали кількасот різдвяних подарунків для українських дітей
Світ
0 shares0 views

Чеські доброчинці зібрали кількасот різдвяних подарунків для українських дітей

vidia.ua - Гру 12, 2017

Гуманітарна організація при єпархії чеського міста Оломоуц зібрала для українських дітей подарунки і готує їх до відправлення в Україну. Про це повідомляє Радіо…

Борис Ґудзяк: У передріздвяний час важливо задуматися – як зробити так, щоб не було війни всіх проти всіх
Важливе, Україна, Україна
0 shares0 views

Борис Ґудзяк: У передріздвяний час важливо задуматися – як зробити так, щоб не було війни всіх проти всіх

vidia.ua - Гру 12, 2017

Єпископ УГКЦ та президент Українського католицького університету переконаний, що сьогодні Україна потребує динамічного реформування, а не революційних поривів. Про причини важкого становлення України,…

  • apachx

    І це круто. Кацапні, як агресору і окупанту, в жодному разі не можна надавати українське громадянство. Те що ця пані за щось там воює – суто її проблеми, ми її сюди не запрошували. Хай іде на.уй, ми і без її послуг впораємося. Ця Юля Толопа хоча б два слова може зв’язати українською, складе іспит на знання української історії чи вона тут потім буде будувати свій рускій мірок? Що за дебільна ідея, взагалі, наліво та направо будь-кому надавати наше громадянство? Одному грузину он уже надали і не можемо тепер його з країни вигнати. Так що підтримую міграційну службу, досить приймати козломордих.

  • Віктор Лисак

    Отказали ей не просто работники иммиграционной службы, а настоящие подонки, которые там работают. Этих сволочей надо отправить на Донбасс с их уютных кабинетов. А по окончании войны, если выживут, снова посадить в те самые кресла. Гарантирую – отношение к защитникам нашей Родины у них будет другое. И чем скорее убрать этих псевдопатриотов с такой уважаемой государственной структуры – тем скорее придет наша победа.

  • Влад

    Порошенко ,или ты с бандой из миграционной службы или ты с воюющим за свободу и независимость народом!?Выбирай или будут выбирать тебя!