Вакарчук у Нью-Йорку — про роль закордонних українців. Відео

Днями у Нью-Йорку відбулася відкрита дискусія, присвячена ролі українців за кордоном у становленні успішної демократичної України. Участь у дискусії серед інших взяв лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук.

Захід був організований громадським об’єднанням українців у США «Razom for Ukraine», повідомляє VIDIA.

До розмови долучилися також колишня очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська та екс-заступник голови Одеської ОДА  (за головування М.Саакашвілі) Соломія Бобровська.

Нагадаємо, Святослав Вакарчук цього семестру викладає у Стенфорді.

 

Читайте також

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців
Світ
0 shares0 views

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців

vidia.ua - Жов 11, 2018

12 жовтня в Українському інституті сучасного мистецтва в Чикаго відбудеться відкриття виставки "Сучасна українська графіка", повідомляє VIDIA.ua з посиланням на Генеральне консульство України в…

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору
Україна
0 shares0 views

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору

vidia.ua - Сер 31, 2018

Президент України Петро Порошенко пропонує розірвати договір «Про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Росією», що «з вини Москви вже давно став…

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair
Україна
0 shares0 views

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair

vidia.ua - Сер 31, 2018

Урочистий запуск першого рейсу авіакомпанії Ryanair «Київ-Бориспіль – Берлін-Шенефельд» відбудеться 3 вересня у Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Про це повідомляє VIDIA з посиланням на…

 • Сергей Иванов

  Украинцы в Америке, патриоты е-мое, аж смешно. Если так любят свою незалежну неньку – айда к нам. А то умные там за океаном сидеть и валать что мы украинцы. Переезжайте и на месте отстраивйте демократию.

  • святослав

   кацапику, скурвий сину, — марш додому до матушкі-расєі

   • Володимир Завірюха

    Недавно на Тернопільщинні в Гусятинському р-н я найшов старий пам’ятник на якому написанно :Надамо свободьі Руському народу и водрождение Галицкой Руси .3 мая 1822 г. ….Шо то за кацапи а не Українці жили в ті роки на Тернопільщинні ????

    • святослав

     Напиши, чорте, де ти це бачив і прочитаємо разом…можливо ти, гаспиде москальський мову нашу українську не розумієш, бо є туманом вісімнадцятим, як писав…не знаєш!

     • Володимир Завірюха

      Гаспиди як і гаспада то в хохлів і кацапів .В Бойків ,Лемків ,Гоцулів таких слів не приміняється …..Москалем був мій любимий поет Тарас Шевченко аж цілих 25 років ну а потім жив не в Москві а в проєвропейському Петер-бурзі …..То шо я написав то є 100% із оригінала ,якшо не віриш то приїдь в Тернопіль і там на вулиці князя Острозького на шкірдиспансері теж аналогічні написи є :Заведеnie фундаціи Констаnтьіnа князя Острогского 1570 водкрьіте 1886 г. Так шо тут раніше була русинска мова а хохляцку тобто черкаско-полтавський діалект то Сталін в 1947 р.тут в школах заставив вчити .В Австрії і Германії теж мови похожі але різняться діалектами ,тому і різні народи ….Була іще у окрема Гуцульська мова ,навіть книги і словники лишилися .Як в Київі повстала УНР то в нас вв1918 після розпаду Імперії Ост-рейх повстала Гоцульська республіка і Бойківська республіка і дві республіки Лемківських ,західна руська Лемківська республіка ні в якому разі до України приєднатися не мріяла а до Чехо-Словакії ….Навіть додам шо повстали рядом Венгерська соціалістична республіка і Словацка соціалістична республіка .Тому і досі в Чехії існує комуністична партія Богемії і Моравії від якої уже вдруге президентом мудрий Земан .

    • святослав

     Свободу кацапам надавали…є гірка-кацапка називається…давали чортам-кацапам такого копняка, що летіли так само як і ти-за парєбрік до пєнзи!