Вакарчук у Нью-Йорку — про роль закордонних українців. Відео

Днями у Нью-Йорку відбулася відкрита дискусія, присвячена ролі українців за кордоном у становленні успішної демократичної України. Участь у дискусії серед інших взяв лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук.

Захід був організований громадським об’єднанням українців у США «Razom for Ukraine», повідомляє VIDIA.

До розмови долучилися також колишня очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська та екс-заступник голови Одеської ОДА  (за головування М.Саакашвілі) Соломія Бобровська.

Нагадаємо, Святослав Вакарчук цього семестру викладає у Стенфорді.

 

Читайте також

Рятувалась втечею з рідного села, а тепер допомагає українцям з Америки: історія Віри Андрушків
Україна
0 shares0 views

Рятувалась втечею з рідного села, а тепер допомагає українцям з Америки: історія Віри Андрушків

vidia.ua - Лип 20, 2018

Заможні українські селяни з Тернопільщини тікали з власної хати, щоб врятувати своє життя – вони відмовилися іти до колгоспу у 1944 році. У…

День шахів: інтерв’ю з однією із найсильніших шахісток світу Анною Музичук
Україна
0 shares0 views

День шахів: інтерв’ю з однією із найсильніших шахісток світу Анною Музичук

vidia.ua - Лип 20, 2018

20 липня відзначають Міжнародний день шахів. Ініціатива свята належить Всесвітній шаховій федерації (ФІДЕ), яку заснували ще 1924 року. Українка Анна Музичук – у трійці найкращих…

Відома у США українська майстриня просить про допомогу у лікуванні
Світ
0 shares0 views

Відома у США українська майстриня просить про допомогу у лікуванні

vidia.ua - Лип 20, 2018

Відома у США українська майстриня Христина Балушка просить про допомогу у лікуванні важкого онкологічного захворювання. Про це повідомляє VIDIA. Після переїзду в США…

 • Сергей Иванов

  Украинцы в Америке, патриоты е-мое, аж смешно. Если так любят свою незалежну неньку – айда к нам. А то умные там за океаном сидеть и валать что мы украинцы. Переезжайте и на месте отстраивйте демократию.

  • святослав

   кацапику, скурвий сину, — марш додому до матушкі-расєі

   • Володимир Завірюха

    Недавно на Тернопільщинні в Гусятинському р-н я найшов старий пам’ятник на якому написанно :Надамо свободьі Руському народу и водрождение Галицкой Руси .3 мая 1822 г. ….Шо то за кацапи а не Українці жили в ті роки на Тернопільщинні ????

    • святослав

     Напиши, чорте, де ти це бачив і прочитаємо разом…можливо ти, гаспиде москальський мову нашу українську не розумієш, бо є туманом вісімнадцятим, як писав…не знаєш!

     • Володимир Завірюха

      Гаспиди як і гаспада то в хохлів і кацапів .В Бойків ,Лемків ,Гоцулів таких слів не приміняється …..Москалем був мій любимий поет Тарас Шевченко аж цілих 25 років ну а потім жив не в Москві а в проєвропейському Петер-бурзі …..То шо я написав то є 100% із оригінала ,якшо не віриш то приїдь в Тернопіль і там на вулиці князя Острозького на шкірдиспансері теж аналогічні написи є :Заведеnie фундаціи Констаnтьіnа князя Острогского 1570 водкрьіте 1886 г. Так шо тут раніше була русинска мова а хохляцку тобто черкаско-полтавський діалект то Сталін в 1947 р.тут в школах заставив вчити .В Австрії і Германії теж мови похожі але різняться діалектами ,тому і різні народи ….Була іще у окрема Гуцульська мова ,навіть книги і словники лишилися .Як в Київі повстала УНР то в нас вв1918 після розпаду Імперії Ост-рейх повстала Гоцульська республіка і Бойківська республіка і дві республіки Лемківських ,західна руська Лемківська республіка ні в якому разі до України приєднатися не мріяла а до Чехо-Словакії ….Навіть додам шо повстали рядом Венгерська соціалістична республіка і Словацка соціалістична республіка .Тому і досі в Чехії існує комуністична партія Богемії і Моравії від якої уже вдруге президентом мудрий Земан .

    • святослав

     Свободу кацапам надавали…є гірка-кацапка називається…давали чортам-кацапам такого копняка, що летіли так само як і ти-за парєбрік до пєнзи!