Діаспора привітала прийняття Радою закону, що дає старт реформі Уляни Супрун

Світовий конгрес українців (СКУ) вітає прийняття Верховною Радою Закону «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», що є основним кроком у реформуванні системи охорони здоров’я в Україні.

Про це повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу СКУ.

«Прийнятий Закон докорінно змінює систему охорони здоров’я та дає старт комплексним змінам у системі охорони здоров’я України. Ці зміни насамперед включають запровадження загального медичного страхування в рамках Національної служби охорони здоров’я України, яке забезпечить рівноправний доступ до медичної допомоги, стандартний набір медичних послуг, фінансово оплачених державою для всіх громадян», — йдеться у повідомленні.

СКУ активно підтримував План реформи системи охорони здоров’я, який запропонувала Виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я України д-р Уляна Супрун, колишній Директор гуманітарних ініціатив СКУ.

СКУ закликає Верховну Раду України без жодної затримки прийняти Проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів» та Проект Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», що є вкрай необхідними для того, щоб реформа охорони здоров’я в Україні цілком запрацювала.

«Світовий конгрес українців буде й далі разом з понад 20‑мільйонною українською діаспорою підтримувати реформування охорони здоров’я в Україні для добра всього його населення», — заявив президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

Читайте також

Українці зі США передали 320 кг медикаментів для вінницького госпіталю
Україна
0 shares0 views

Українці зі США передали 320 кг медикаментів для вінницького госпіталю

vidia.ua - Лис 23, 2017

Мешканці американського міста Бірмінгем (штат Алабама, США) передали 320 кг медикаментів для госпіталю у Вінниці. Ліки та медичне обладнання буде використане для військових із…

Два десятки міст Канади вшанують Пам’ять жертв Голодомору
Важливе, Світ
0 shares0 views

Два десятки міст Канади вшанують Пам’ять жертв Голодомору

vidia.ua - Лис 23, 2017

У Канаді триває тиждень обізнаності щодо Голодомору, у рамках якого українська діаспора організовує численні освітні та поминальні події, присвячені цій трагедії. Як повідомляє…

Стаття: Спецслужби Росії «валять» українську діаспору в країнах Європи
Світ
0 shares0 views

Стаття: Спецслужби Росії «валять» українську діаспору в країнах Європи

vidia.ua - Лис 23, 2017

У Росії мешкає найбільша українська діаспора у світі. Українців там значно більше, ніж у Канаді, Бразилії, США, Аргентині, Польщі, Португалії та загалом у…