В Ізраїлі вперше організовують фестиваль української пісні

У грудні в Ізраїлі вперше відбудеться міжнародний фестиваль української пісні. Наразі організатори приймають заявки від учасників.

Про це VIDIA повідомили в оргкомітеті конкурсу, який триватиме з з 16-го до 21-го грудня.

«Метою заходу є популяризація української музичної культури в Ізраїлі, виявлення та підтримка молодих талановитих виконавців, зміцнення дружніх культурних зв’язків між Ізраїлем і Україною», — йдеться у повідомленні.

Організатор конкурсу — Ізраїльський фольклорний театр при підтримці Посольства України в державі Ізраїль.

У конкурсі оголошено дві номінації: естрадний і академічний вокал.

Брати участь у заході можуть професійні або самодіяльні колективи та солісти віком від восьми років. Всі учасники будуть розділені на вікові категорії: дитяча, юнацька і доросла. Дорослі виконавці, що мають досвід сценічних виступів, будуть представлені в окремій категорії «Професіонали”».

Правила конкурсу не обмежують учасників у виборі репертуару — в конкурсній програмі необхідно виконати два твори, один з котрих має бути обов’язково українською мовою.

У журі конкурсу запрошені педагоги Єрусалимської академії, представники українського радіо, відомі ізраїльські та українські виконавці, серед яких Фелікс Лівшиць, Елла Пассіка, Костянтин Ріттель-Кобилянський та інші.

Переможців конкурсу чекає особливий приз — поїздка до України, а учасників з-за кордону — запрошення на фестиваль в Ейлаті. Переможці конкурсу професіоналів отримають запрошення взяти участь в концертних програмах Ізраїльського фольклорного театру.

Гала-концерт переможців конкурсу запланований на день відкриття VII Міжнародного фестивалю української культури в Ізраїлі, який в цьому 2017-му, році відбуватиметься  за підтримки Міністерства абсорбції Ізраїлю та Посольства України в державі Ізраїль. Молоді виконавці зможуть виступити на одній сцені з членами журі та відомими українськими артистами.

За детальною інформацією звертатися:

— директор Фестивалю-конкурсу Олена Джейко +972545486434 (Viber / WatsUp) mail to: g_helen@netvision.net.il

— піар-менеджер Фестивалю-конкурсу Алла Снурнікова +972543491212 (Viber / WatsUp) mail to: snurnikova@gmail.com

Нагадаємо, два музичні гурти з України перемогли у престижному конкурсі в США.

Читайте також

Українці зі США передали 320 кг медикаментів для вінницького госпіталю
Україна
0 shares0 views

Українці зі США передали 320 кг медикаментів для вінницького госпіталю

vidia.ua - Лис 23, 2017

Мешканці американського міста Бірмінгем (штат Алабама, США) передали 320 кг медикаментів для госпіталю у Вінниці. Ліки та медичне обладнання буде використане для військових із…

Два десятки міст Канади вшанують Пам’ять жертв Голодомору
Важливе, Світ
0 shares0 views

Два десятки міст Канади вшанують Пам’ять жертв Голодомору

vidia.ua - Лис 23, 2017

У Канаді триває тиждень обізнаності щодо Голодомору, у рамках якого українська діаспора організовує численні освітні та поминальні події, присвячені цій трагедії. Як повідомляє…

Стаття: Спецслужби Росії «валять» українську діаспору в країнах Європи
Світ
0 shares0 views

Стаття: Спецслужби Росії «валять» українську діаспору в країнах Європи

vidia.ua - Лис 23, 2017

У Росії мешкає найбільша українська діаспора у світі. Українців там значно більше, ніж у Канаді, Бразилії, США, Аргентині, Польщі, Португалії та загалом у…