Святкування 50-ліття Світового конгресу українців завершиться у Торонто

Офіційне відзначення 50-ліття Світового конгресу українців (СКУ) завершиться дводенною програмою 10-11 листопада у  Торонто (Канада), яка включатиме міжнародну конференцію, урочистий бeнкет та ґала-концерт.

Про це повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу СКУ.

Міжнародна конференція «СКУ в 50 років і далі: Дорожня карта» — це шоста і остання з серії конференцій у шести країнах на чотирьох континентах, присвячених діяльності Світового конгресу українців.

На конференції мають виступити президент СКУ Евген Чолій, заступник президента СКУ та колишній голова Союзу українських організацій у Австралії Михайло Моравський, директор МІОК Ірина Ключковська, президент Канадсько-української торгової палати Зенон Потічний, президент КУК Павло Ґрод, президент Американської ради з питань зовнішньої політики Герман Пірчнер, колишній заступник Державного секретаря США з питань демократії, прав людини та праці Девід Крамер; президент Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» Андрій Васькович, літератор і професор Ратгерського університету Олександр Мотиль та інші.

Урочистий бенкет відбудеться після першого дня конференції 10 листопада — головним доповідачем буде виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я України д‑р Уляна Супрун.

Дводенна програма завершиться ґала-концертом 11 листопада за участі Української капели бандуристів з Північної Америки під художнім керівництвом Олега Махлая, віртуоза-скрипаля Василя Попадюка з гуртом Papa Duke та меццо-сопрано Стефанії Романюк.

Конференція та бенкет відбудуться в Торонто, в Бенкетному залі Old Mill за адресою: 21 Old Mill Road Toronto, а концерт — у Church on the Queensway за адресою: 1536 The QueenswayToronto.

Нагадаємо, у Києві відбувся економічний форум СКУ: діаспора та урядовці говорили про розвиток та інвестиції.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…