Українська діаспора вимагає від уряду Франції закрити «представництво ДНР»

Українська діаспора у світі вимагає від уряду Франції вжити заходів із припинення діяльності так званого “представництва ДНР” у Марселі.

Про це йдеться у зверненні громадської організації українців за кордоном «Всесвітнього руху патріотів України» на ім’я прем’єр-міністра Франції Едуарда Філіпа, а також до міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, передає Укрінформ.

«Ми, представники міжнародної діаспорської організації «Всесвітній рух патріотів України», яка об’єднує українців за кордоном по всьому світу, звертаємося до прем’єр-міністра Франції Едуарда Філіппа та міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з вимогою невідкладно відреагувати та застосувати всі законні засоби, аби припинити діяльність представництва терористичної організації «ДНР» «репрезентативний центр Донецької народної республіки у Франції», – йдеться у зверненні.

Українці за кордоном наголосили, що «ДНР» – це терористична організація, члени якої за підтримки регулярних російських військ та фінансування з Кремля вбивають українських громадян та тримають сотні з них у заручниках.

«Тому діяльність її представництва на території Євросоюзу вважаємо неприпустимою. Ми закликаємо владу Франції вжити невідкладних законних заходів, аби припинити роботу «репрезентативного центру Донецької народної республіки у Франції», – вимагають українці за кордоном.

У Марселі, зазначимо, зареєстровано громадську організацію, яка має за мету представляти терористичну організацію «ДНР» у Франції.

Міністерство закордонних справ Франції заявило, що не визнає подібне «представництво» та передало матеріали щодо ситуації до прокуратури з метою подальшого реагування.

Нагадаємо, суд у Білорусі визнав винним чоловіка, що воював на боці угруповання «ДНР».

Читайте також

В Ізраїлі відкрили виставку дитячих малюнків про Україну
Світ
0 shares0 views

В Ізраїлі відкрили виставку дитячих малюнків про Україну

vidia.ua - Січ 19, 2018

У середу, 17 січня, в Українському культурному центрі Тель-Авіва відкрилася виставка дитячого малюнку «Діти України – дітям Ізраїлю» у рамках культурно-мистецького заходу, присвяченого…

Українців Лондона запрошують на благодійний вечір з нагоди Дня Святого Валентина
Афіша, Світ
0 shares0 views

Українців Лондона запрошують на благодійний вечір з нагоди Дня Святого Валентина

vidia.ua - Січ 19, 2018

Українців Лондона запрошують на благодійний вечір з нагоди Дня Святого Валентина. Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку ГО «Євромайдан Лондон». Всі…

Українка отримала нагороду «Бізнес-леді Словаччини»
Важливе, Світ
0 shares0 views

Українка отримала нагороду «Бізнес-леді Словаччини»

vidia.ua - Січ 19, 2018

Уродженка Закарпаття Ольга Бусо стала підприємницею року у Словаччині. Про це повідомляє ТСН. Українка перемогла одразу в двох номінаціях – «підприємець-інноватор» та «абсолютний…