| | | | |
Реклама на VIDIA®

advertise (at) vidia.ua

Вперше Топ-10 касових зборів в Україні очолив український фільм

Минулого вікенду вперше в історії українського кінопрокату топ-10 фільмів за касовими зборами на вікенд очолила українська комедія «Dzidzio Контрабас».

Також фільм Олега Борщевського встановив ще один рекорд: за перші чотири дні прокату він зібрав ₴7,65 млн ($295 тис.) в 218 кінозалах. Попереднім рекордсменом була комедія «Слуга народу-2», яка заробила ₴5,2 млн гривень в перший вікенд, пише Zaxid.net.

Ще один рекорд був встановлений за кількістю проданих квитків. З четверга до неділі кінотеатри відвідали 101 890 осіб.

Тут найкращий результат до цього показав у листопаді 2014 року драмі «Поводир» (94 754 глядачів за чотири дні).

З таким стартовим результатом комедійна стрічка має всі шанси стати першим українським фільмом, який повністю окупився у національному кінопрокаті, повідомляє сайт «Кінобізнес».

Нагадаємо, що анімація «Микита Кожумяка» заробила на старті більше ₴5 млн й зібрала в підсумку близько ₴12 млн, а стрічка «Незламна» завершила український прокат з ₴14 мільйонами гривень зборів. Приблизно такі ж результати в 2014-му році показала стрічка Олеся Саніна «Поводир».

Зауважимо, що результати бокс-офісу «Dzidzio Контрабас» не поступаються середньостатистичному голлівудському фільму: наприклад, тижнем тому екшн «На драйві» Едгара Райта, стартувавши на 268 екранах зібрав ₴7,3 млн.

Українська комедія обігнала на старті «Обитель зла. Фінальна битва» (₴7,2 млн), «Джон Вік 2» (₴6,3 млн), «Ла-Ла Ленд» (₴3 млн).

Проте «Dzidzio Контрабас» є не єдиним українським фільмом у чільній десятці кінопрокату. «Червоний» Зази Буадзе зібрав за другий прокатний вікенд на 58% менше коштів, ніж на старті, і з шостого місця в бокс-офісі у першому тижні прокату перемістилася на 8-е. Загальні касові збори «Червоного» за 11 днів прокату становлять ₴2,56 млн.

Читайте також

В Австралії випустили марку, присвячену 70-річчю поселення українців
Світ
0 shares0 views

В Австралії випустили марку, присвячену 70-річчю поселення українців

vidia.ua - Вер 22, 2017

Українське товариство колекціонерів Австралії у співпраці з австралійською поштою видало тематичну марку та конверт, присвячені 70-літтю поселення українців в Австралії. Про це повідомляє Укрінформ.…

Як Україну бачать іноземці: Маленькі зарплати, розкішні ресторани та відсутність планів
Україна, Україна
0 shares0 views

Як Україну бачать іноземці: Маленькі зарплати, розкішні ресторани та відсутність планів

vidia.ua - Вер 22, 2017

Редакція Еспресо.TV зібрала історії людей, які знають про Україну не з чуток. Якоб Мішке, німецький вчений, дослідник української культури. Вперше Мішке відвідав Україну в 2002…

12 українців-сучасників, які підкоряють світ своєю майстерністю
Світ
0 shares0 views

12 українців-сучасників, які підкоряють світ своєю майстерністю

vidia.ua - Вер 22, 2017

Ганна Мариненко, дизайнер за освітою, спробувала плести з шерсті мериноса вироби дуже великої в’язки і невдовзі відкрила власну компанію. У 2016 році їй…


Новини партнерів