| | | | |
Реклама на VIDIA®

advertise (at) vidia.ua

Діаспора у Канаді приймає молодь з України — фіналістів конкурсу “Видатні Українці Канади”

У Канаді продовжує гостювати та, подорожуючи, вивчати англійську мову молодь з України — фіналісти національного конкурсу  «Видатні Українці Канади».

З 9 червня по 16 липня переможці конкурсу корисно проводять час у Ванкувері та Торонто. Про це VIDIA повідомили організатори проекту.

Як відомо, до 150-річчя Канади та 125-річчя поселення перших українців у Канаді, організація OWL – Open World Learning провела всеукраїнський національний конкурс «Видатні Українці Канади». Старшокласники та студенти 1-3 курсу українських навчальних закладів створювали відеоролики про видатних канадських українців, яких самі обирали і про яких шукали цікаву інформацію.

У конкурсі взяли участь понад 500 учасників. З них журі обрало 16 фіналістів та півфіналістів, серед яких є діти загиблих учасників війни на Сході України та діти-сироти.

«Бути в Канаді для мене —це мрія, яка стала реальністю. Одразу зацікавила ідея, захотілося спробувати свої сили, тим більше, що мене завжди цікавили люди, які досягли успіху у житті. Завдяки конкурсу я більше дізналася про українських канадців, ознайомилась із біографіями десятків відомих людей. Моє конкурсне відео про Джона Сопінку, суддю Верховного Суду Канади», — розповіла Діана Горбатюк, одна з фіналісток, яка прилетіла у Торонко.

«Перемога у конкурсі надала мені мотивацію іти далі і підкорювати нові вершини! Мені пощастило, адже пройшла відбір до групи “advanced IELTS”, отож вдосконалюючи мову, старанно готуюсь до важкого іспиту, через який має пройти кожен international student. Приємно бачити усміхнених вчителів, які завжди раді прийти тобі на допомогу. Фаховий виклад матеріалу на уроках, цікаві завдання та безліч спілкування із носіями мови. Чудовим бонусом є студенти із різних куточків світу, з якими неодмінно будемо підтримувати дружбу у майбутньому та обмінюватись досвідом», — поділилася дівчина.

«Цей місяць став переломним в моєму житті. Життя української діаспори, яка допомогла собі та допомагає українській молоді – це приклад того, що можна змінити все. Потрібно велике бажання і згуртованість. Ситуація зародження української діаспори мені нагадує зародження нової нації в теперішній Україні. У нас зараз складне економічне становище, але чи була легко їм, першим емігрантам?», — каже фіналіст з Івано-Франківська, Олександр Хабайлюк. Його конкусна робота присвячена першому іммігранту до Канади Івану Пилипіву.

Часткову фінансову підтримку проекту надали організації Канадсько-Український Міжнародний Фонд Підтримки та Об’єднання «Четверта Хвиля».

Нагадаємо, українські студенти зможуть стажуватися в університетах Канади  під час літніх канікул.

Читайте також

В університеті у Стамбулі навчатимуть української мови
Важливе, Світ
0 shares0 views

В університеті у Стамбулі навчатимуть української мови

vidia.ua - Вер 19, 2017

У найстарішому вищому навчальному закладі Туреччини, Стамбульському університеті, на кафедрі слов'янських мов відкрили спеціальність "Українська мова та література". Про це йдеться у Twitter Посольства України…

Фільм українського бренду переміг на фестивалі фешн-відео у Лондоні
Світ
0 shares0 views

Фільм українського бренду переміг на фестивалі фешн-відео у Лондоні

vidia.ua - Вер 19, 2017

Відео П'ятий самурай українського бренду Valery Kovalska, присвячене колекції осінь-зима 2016/17, перемогло в номінації Дизайн костюмів четвертого Лондонського фестивалю фешн-відео (London Fashion Film Festival). 14 вересня роботу режисера…

Шлях стажера: історія українця, що працює у Facebook
Україна
0 shares0 views

Шлях стажера: історія українця, що працює у Facebook

vidia.ua - Вер 19, 2017

Привіт! Мене звати Діма Охонько, після стажування у Facebook я отримав фултайм офер. Вже два роки працюю на повний робочий день: півтора роки в Лондоні, потім переїхав у Сіетл.…

  • Wolter

    Хочу нагадати про мою родину Мазуренків,які були спонсорами фонду Ольжича і не тільки- по залученню студентів на навчання в Канаду!!!


Новини партнерів