На благодійній вечері у Римі збирали гроші для онкохворих дітей в Україні

В суботу, 10 червня, у Римі відбулась благодійна вечеря «Презентуємо Україну», метою якої було розповісти італійцям про Україну, а також зібрати благодійну допомогу на лікування онкохворих дітей.

На заході було зібрано 470 євро, які одразу ж були передані в Україну БФ «Крила Надії». Про це повідомив голова Оргкомітету Євромайдан-Рим Олесь Городецький, передає VIDIA.

Ініціатором акції став римський волонтер Ігор Дерев’янчук. Співорганізаторами стали Оргкомітет Євромайдан-Рим та Конгрес українців в Італії.

Така благодійна вечеря проводилась в Римі вперше.

«На початку вечері був представлений короткий екскурс з історії України, від Київської Русі до проголошення Незалежності, продемонстровані відеоролики про Україну, її культуру, традиції та сучасність. Опісля, всі присутні мали змогу покуштувати українського борщу та вареників, спробувати традиційного яблучного пляцка та сирника. Перлиною свята стали виступи українських артистів Риму: Віри Гудь та Володимира Крамара, котрі зробили для гостей справжню українську забаву», — розповів Городецький.

У заході взяли участь представники Посольства України в Італії, Президент Комітету Roma Capitale Italia Europa Джіммі Труілло та депутат першого римського муніципалітету Мауріціо Еcпозіто.

 

Пан Еспозіто нагородив голову Конгресу українців в Італії Мар’яну Тріль, за активну громадську діяльність, пам’ятною відзнакою — скульптурою римської вовчиці.

Нагадаємо, на благодійному концерті у США зібрали $4 000 на підтримку поранених військових.

Фото: DE Carlo Rocco

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…