На благодійній вечері у Римі збирали гроші для онкохворих дітей в Україні

В суботу, 10 червня, у Римі відбулась благодійна вечеря «Презентуємо Україну», метою якої було розповісти італійцям про Україну, а також зібрати благодійну допомогу на лікування онкохворих дітей.

На заході було зібрано 470 євро, які одразу ж були передані в Україну БФ «Крила Надії». Про це повідомив голова Оргкомітету Євромайдан-Рим Олесь Городецький, передає VIDIA.

Ініціатором акції став римський волонтер Ігор Дерев’янчук. Співорганізаторами стали Оргкомітет Євромайдан-Рим та Конгрес українців в Італії.

Така благодійна вечеря проводилась в Римі вперше.

«На початку вечері був представлений короткий екскурс з історії України, від Київської Русі до проголошення Незалежності, продемонстровані відеоролики про Україну, її культуру, традиції та сучасність. Опісля, всі присутні мали змогу покуштувати українського борщу та вареників, спробувати традиційного яблучного пляцка та сирника. Перлиною свята стали виступи українських артистів Риму: Віри Гудь та Володимира Крамара, котрі зробили для гостей справжню українську забаву», — розповів Городецький.

У заході взяли участь представники Посольства України в Італії, Президент Комітету Roma Capitale Italia Europa Джіммі Труілло та депутат першого римського муніципалітету Мауріціо Еcпозіто.

 

Пан Еспозіто нагородив голову Конгресу українців в Італії Мар’яну Тріль, за активну громадську діяльність, пам’ятною відзнакою — скульптурою римської вовчиці.

Нагадаємо, на благодійному концерті у США зібрали $4 000 на підтримку поранених військових.

Фото: DE Carlo Rocco

Читайте також

У передмісті Чикаго вдруге відбудеться фестиваль «Червона Рута»
Світ
0 shares0 views

У передмісті Чикаго вдруге відбудеться фестиваль «Червона Рута»

vidia.ua - Тра 25, 2018

В місті Палатайн поблизу Чикаго 9-10 червня 2018 року вже вдруге відбудеться фестиваль «Червона рута». Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку…

Нідерланди та Австралія офіційно звинуватили Росію в катастрофі MH17
Світ
0 shares0 views

Нідерланди та Австралія офіційно звинуватили Росію в катастрофі MH17

vidia.ua - Тра 25, 2018

Влада Австралії та Нідерландів офіційно звинуватила Росію в катастрофі літака рейсу MH17 у небі над Донбасом у липні 2014 року. Про це повідомляє…

У Чикаго український автор презентує власні шпигунські мемуари
Світ
0 shares0 views

У Чикаго український автор презентує власні шпигунські мемуари

vidia.ua - Тра 24, 2018

В Українському інституті сучасного мистецтва у Чикаго 25 травня відбудеться презентація книги українця Ярослава Мартинюка «Монте Роза: Мемуари випадкового шпигуна». Про це повідомляє…