| | | | |
Реклама на VIDIA®

advertise (at) vidia.ua

Європейський парламент проголосував за безвіз для України

У четвер, 6 квітня, Європейський парламент проголосував за введення безвізового режиму для України. За відповідне рішення проголосував 521 депутат Європарламенту, 75 депутатів проголосували проти, 36 утрималися, повідомляє Європейська правда.

Після схвалення безвізу в Європарламенті, відповідне рішення повинно бути схвалено Радою ЄС  на рівні послів країн-членів та міністрів.

У травні документ підпишуть глава Європарламенту і країна-голова в Раді ЄС (в даному випадку – Мальта). Рішення має набути чинності на 20-й день після його опублікування.

Напередодні більшість членів Європарламенту за підсумками дебатів підтримали введення безвізу для України.

“Безвізовий режим для України – це не подарунок, а результат боротьби українців з корупцією і реформ, здійснених в умовах війни”, – зазначив у ході дебатів євродепутат від Польщі Міхал Боні.

За словами голови Європейської комісії Жан-Клода Юнкера, безвізовий режим з ЄС буде наданий Україні до літа поточного року.

Відзначимо, що ще 27 лютого Рада Європейського Союзу схвалила механізм призупинення безвізового режиму з третіми країнами.

Механізм зупинення безвізу полягає в наступному: після ініціювання рішення про припинення безвізу з окремо взятою країною державами ЄС та Єврокомісією, останній дається один місяць на ухвалення відповідного рішення.

Так, скасування безвізу для окремих категорій громадян вводиться строком на 9 місяців. По закінченню цього терміну, рішення можуть пролонгувати ще на 18 місяців, для всіх громадян певної країни.

Читайте також

У Стамбулі влаштовують дводенний український фестиваль
Україна
0 shares0 views

У Стамбулі влаштовують дводенний український фестиваль

vidia.ua - Вер 21, 2017

У Стамбулі 22 вересня стартує масштабне українське свято "Дні Києва у Стамбулі", повідомляє СВІТUA з посиланням на сторінку заходу у Facebook. Свято триватиме протягом двох днів (22…

На польському телеканалі з’явилася україномовна передача
Важливе, Україна
0 shares0 views

На польському телеканалі з’явилася україномовна передача

vidia.ua - Вер 21, 2017

Програма виходить щосуботи о 21.45, починаючи з 16 вересня цього року. Як повідомляє портал wirtualnemedia.pl, програма розповідає про найважливіші події з життя української діаспори…

Латвійські інвестори відкрили в Україні новий хлібний завод
Україна
0 shares0 views

Латвійські інвестори відкрили в Україні новий хлібний завод

vidia.ua - Вер 21, 2017

Підприємство з латвійськими інвестиціями Ризький хліб відкрило хлібозавод в Чернігові проектною потужністю 15 т на добу. Про це повідомила Чернігівська міська рада, передає Новое время.…


Новини партнерів