Молодь з діаспори запрошують до України прожити три доби життям вояків УПА

Українську молодь із-за кордону запрошують взяти участь у щорічній найбільшій патріотичній грі «Гурби-Антонівці». Таке оголошення опубліковане на Facebook-сторінці громадської організації «Захист патріотів», передає VIDIA.

«Протягом трьох діб 400 учасників живуть в лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненного досвіду командної роботи та поводження в екстремальний умовах», — йдеться в оголошення.

Традиційно молодь з України та з-за кордону приїде на гру, аби вшанувати полеглих воїнів УПА та  випробувати власні сили, навички, уміння. Щоб перемогти — доведеться проявити всі свої найкращі якості, а часом — розвинути необхідні.

Детальніше про гру можна дізнатися за посиланням.

Через кількість бажаючих стати учасниками гри, яка щороку збільшується, відбір кандидатів проходитиме через співбесіди з представниками Оргкомітету.

У найбільших регіонах проводитимуться тренування. Їх відвідування є необов’язковим, але гратиме вирішальну роль у затвердженні тебе як учасника.

Захід організовує Міністерство молоді та спорту України спільно з Тернопільською ОДА у партнерстві з Молодіжним Націоналістичним Конгресом.

Фото: з офіційного сайту «Гурби-Антонівці»

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…