Укрзалізниця планує за 5 років і 100 мільярдів оновити рухомий склад

ПАТ Укрзалізниця має намір інвестувати на оновлення рухомого складу понад 100 млрд гривень протягом 5 років – до 2022 року.

Про це повідомив генеральний директор Укрзалізниці Войцех Бальчун в інтерв’ю виданню Факти і коментарі.

“Ми розробили п’ятирічну стратегію модернізації рухомого складу, чого, безсумнівно, вимагає Укрзалізниця. Збираємося купити нові і модернізувати наявні локомотиви, дизель-поїзди, вантажні та пасажирські вагони. За п’ять років плануємо витратити на ці цілі понад 100 млрд гривень”, – цитує Бальчуна Новое время.

За його словами, протягом тривалого часу внутрішні інвестиції практично були відсутні.

“Але рухомий склад залізниці не може працювати вічно. Кожен елемент має свій термін служби, що регулюється жорсткими державними стандартами”, – зазначив Балчун.

Він також повідомив, що зараз компанія аналізує всі можливості ринку, а протягом останнього півріччя було підписано низку меморандумів з найбільшими світовими виробниками рухомого складу. Поки проводяться консультації в рамках різного роду робочих груп.

“Під час переговорів з китайською корпорацією СRRС обговорювали перспективи високошвидкісного руху в Україні”, – уклав глава Укрзалізниці.

Нагадаємо, що 2016 рік Укрзалізниця закінчила з прибутком 303 млн гривень (2015 рік компанія закінчила зі збитками 16,8 млрд гривень).

 

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…