Гуманітарний проект «Підтримка лікарень України»: три роки допомоги. Інфографіка

За три з половиною роки свого існування проект Support Hospitals in Ukraine, створений українцями у США, відправив в Україну три 40-футових контейнери з 1,6 млн доларів гуманітарного медичного вантажу для лікарень.

Про це VIDIA повідомив співзасновник та координатор проекту Віталій Дубіль. Він також надав виданню інфорграіфку, яка підсумовує проміжні результати роботи проекту.

«У той час, як ми готуємося до відправки нашого 4-го контейнеру в партнерстві з Razom for Ukraine’s “Co-Pilot Project”, було цікаво подивитися на пройдений шлях та розвиток нашої ініціативи. Починаючи працювати над ідеєю відправки гуманітарного вантажу в Україну, у нас не було жодного досвіду чи необхідних контактів для такого комплексного та коштовного проекту. За цей час ми мали честь працювати з багатьма партнерами в США та Україна, які зробили неоціненний вклад успіх нашої справи», — зазначив Віталій Дубіль.

Він додав, що неоціненною в цій справі стала підтримка донорів, яких наразі уже більше 140.

«Перший контейнер був фактично профінансований за наш рахунок та підтримки наших близьких друзів — тих, хто нас знають особисто та довіряють. З часом, коли з’явились перші результати, ми отримали підтримку від людей, яких ніколи не бачили, але яким болить доля України», — наголосив співзасновник Support Hospitals in Ukraine.

Команда проекту продовжує збирати кошти для відправки 4-го контейнера.

Підтримати ініціативу можна тут.

Нагадаємо, команда Support Hospitals in Ukraine співпрацює з найбільшим постачальником відновленого медичного обладнання у США – Project C.U.R.E. Відповідно до домовленостей, вантаж для України проект отримує безкоштовно, при тому, що реальна вартість вантажу одного контейнера становить  400-600 тисяч доларів. Щоразу, щоб відправити цей коштовний вантаж до лікарень в Україні, проект потребує близько 22 тисячі доларів. З цих грошей Support Hospitals in Ukraine покривають операційній витрати Project CURE та безпосереднє транспортування вантажу до України.

Читайте також

Українська діаспора вшановує жертв депортації кримських татар з України
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора вшановує жертв депортації кримських татар з України

vidia.ua - Тра 18, 2018

20-мільйонна українська діаспора приєднується сьогодні, 18 травня, до кримських татар у всьому світі у відзначенні 74-ої річниці їхньої депортації з Криму радянською владою.…

Наслідки геноциду кримськотатарського народу 1944-1989. Інфографіка
Україна
0 shares0 views

Наслідки геноциду кримськотатарського народу 1944-1989. Інфографіка

vidia.ua - Тра 18, 2018

18 травня, у День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, Новое Время нагадало головні факти про злочин радянської влади. Депортація почалася в 1944 році,…

В окупованому Криму синьо-жовтий дрон грав гімн України
Україна
0 shares0 views

В окупованому Криму синьо-жовтий дрон грав гімн України

vidia.ua - Тра 18, 2018

В окупованому Сімферополі російські поліцейські виявили безпілотник у кольорах прапора України, а з прикріпленої до нього колонки грав гімн України. Про це повідомив…