Скандальне «Радио Вести» позбавили ліцензії

Нацрада з телебачення і радіомовлення ухвалила рішення не продовжувати «Радио Вести» ліцензію на мовлення в Києві.

Таке рішення було ухвалене одностайно, повідомляє «Телекритика».

На початку засідання заступник голови Нацради Уляна Фещук повідомила, що весь тиждень регулятор намагався дізнатися у суду, чи була подана апеляційна скарга щодо скасування рішення про заборону Нацраді розглядати питання продовження ліцензії «Радіо Вести». З її слів, термін подання скарги закінчився ще 28 лютого.

Однак, зі слів юриста холдингу, скарга була подана 2 березня. Вона заявила, що це не є порушенням термінів, адже у разі, якщо представник радіостанції не був присутній на судовому засіданні, то можливість подати апеляційну скаргу починається з моменту ознайомлення з рішенням суду. Тому у «Вістях» вважають, що подали скаргу вчасно.

Пізніше суд підтвердив, що скаргу було подано 2 березня. Таким чином рішення про заборону розглядати це питання знову набуло чинності. Однак Фещук зазначила, що офіційних документів з суду вони не отримали і далі вони згодні перейти в судову площину.

“Ми вирішили припинити той фарс, в який загнала нас компанія”, – сказала перший заступник голови Нацради Ольга Герасим’юк.

Раніше, 23 лютого, регулятор позбавив «Радіо Вести» ліцензії на мовлення в Харкові.

З 1 березня радіостанція залишилася без більшості працівників. У холдингу кажуть, що звільнення пов’язані з рішеннями Нацради, а працівники, які звільнилися, запевняють, що всьому виною дії керівництва компанії. «Радио Вести», зокрема, залишили ведучі Микола Вересень, Дмитрий Тузов, Дмитро Терешков і Костянтин Дорошенко, Андрій Алфьоров та інші.

Відмова продовжити мовникові ліцензію пов’язана з відсутністю довіри до інформації щодо його власників. За неофіційними даними фінансування радіо пов’язували з чиновниками-втікачами режиму Януковича. Також Радио Вести отримували попередження за образливі висловлювання гостей радіо про героїв Революції гідності та були оштрафовані за невиконання мовних квот.

Нагадаємо, одна з кабельних мереж припинила трансляцію «Інтера».

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…